Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Printoo: Českobudějovická tiskárna nabízí komplexní služby pro každého

Dokončili jste diplomovou práci a zbývá ji jen převést z digitální podoby do pěkné vazby? Potřebujete pěkné vizitky a letáky, které nebudou vytištěny nakřivo? Anebo snad velkoformátovou fotografii, fotoknihu jako dárek či fotoobraz? Všechny tyto a mnohé další tiskařské služby nabízí Printoo – tiskárna České Budějovice spojená s grafickým studiem. Uspokojí každého, kdo má vysoké požadavky na kvalitu a zároveň se nechce zbytečně přeplatit.

Špičková technika a profesionální přístup garantuje skvělé výsledky

Českobudějovická tiskárna disponuje moderními zařízeními, která umožňují efektivní tisk. Například čtyřbarevným ofsetovým tiskovým strojem Heidelberg formátu B2, digitální tiskárnou Konica Minolta a plotrem Canon. Díky těmto přístrojům dokáže zajistit komplexní služby, tedy nejen tisk České Budějovice, ale také ořez, skládání, kompletaci a různé formy vázání (kroužková vazba, vazby V1, V2 a V4).

Kvalifikovaný personál vám vždy navrhne optimální řešení, vysvětlí vše potřebné a zajistí, aby výsledná práce odpovídala vašim požadavkům. Dodací lhůty jsou krátké – v případě Printoo vás rozhodně nepotká zdlouhavé čekání.

Vizitky a komerční tiskoviny

Vizitky rozhodně nepatří do muzea. I v dnešní přetechnizované době mají význam a to samé platí také o letácích, brožurách a dalších komerčních tiskovinách.

I vy můžete mít vždy po ruce vkusné vizitky na kvalitním papíře. Obejdete se i bez vlastního grafického návrhu – s podobou reklamních a komerčních tiskovin vám rádi pomohou firemní grafici. O kvalitě jejich práce vás přesvědčí reference, které najdete na www.printoo.cz.

Tiskové centrum Printoo je součástí komunikační agentury a tiskárny Karmášek. Společnost se pohybuje také v oblastech knihařství, nakladatelství a marketingu již od roku 1990.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *