Online půjčka před výplatou: Dobře zvolený úvěr vyřeší finanční deficit

Online půjčka před výplatou: Dobře zvolený úvěr vyřeší finanční deficit

Máte problémy s cashflow, protože váš rozpočet nabouraly nečekané výdaje? Nedoplatek za energie, porouchaný spotřebič nebo prodleva s výplatou… Nepříjemná situace se bez finanční rezervy řeší jen horko těžko. Naštěstí existuje způsob, jak se velmi rychle dostat k menší finanční částce, a to i bez toho abyste museli vážit cestu na pobočku poskytovatele. V posledních letech stoupá zájem o krátkodobé půjčky online a nabízí je stále více poskytovatelů. Nezapomeňte však na to, že i u mikroúvěrů záleží na podmínkách zprostředkování. Prozradíme vám, jak nenaletět!

Půjčka ano, ale pouze transparentní a prověřená

Nebankovní sektor již není tak nebezpečný, jako tomu bývalo před lety. Legislativa poskytovatele půjček reguluje a podvodné firmy postupně mizí z trhu. Na druhou stranu stále hrozí riziko vysokých úroků a skrytých poplatků, kterých si žadatel o půjčku nemusí všimnou. Proto o krátkodobý úvěr žádejte pouze u renomovaných společností, které nic netají a dávají zájemcům k dispozici smluvní podmínky ještě předtím, než dojde k vyřízení úvěru. Dokumentace by měla být uveřejněna na webových stránkách. Zároveň je vhodné i přímé srovnání konkurenčních produktů, na základě kterého rychle najdete nejvýhodnější půjčku. Skvělým pomocníkem jsou praktické kalkulátory pro výpočet celkové splatné částky.

S Emma's Credit nešlápnete vedle

Na závěr jsme si nechali konkrétní tip na prověřenou půjčku, u které se nemusíte obávat jakýchkoliv nesrovnalostí. Rychlá půjčka Emma's Credit ve výši od 500 Kč do 7 000 Kč (napoprvé si můžete půjčit až 3 000 Kč) se splatností od 5 do 30 dní je naprosto transparentní. Poskytuje ji nebankovní společnost Emma's credit s.r.o., která se řídí kodexem zodpovědného úvěrování. Vyřízení je rychlé a vše probíhá online. Přesnou výši splatné částky se dozvíte po nastavení parametrů na online kalkulátoru na www.emmascredit.cz.

Publikováno: 12. 12. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: emmas credit recenze | emmas credit zkušenosti