Pracovní jednorázové oděvy pořídíte snadno v e-shopu

Pracovní jednorázové oděvy pořídíte snadno v e-shopu

Poptávka po jednorázových pracovních oděvech je dnes velká nejen ze strany potravinářských či třeba stavebních firem. Tyto pomůcky si často pořizují i soukromé osoby. Za nejlepší ceny je pořídíte na internetu. E-shop www.pracovniodevyhb.cz nabízí klasické pracovní oděvy i jednorázové oděvy. K čemu se nám hodí v běžné domácnosti?

Jednorázové rukavice jsou nejpraktičtější

Mnoho žen si pro úklid, pro různé špinavé činnosti v domácnosti, a dokonce pro některé zahrádkářské práce, především výsevy semínek do půdy, zvyklo používat jednorázové rukavice. Měly by být vždy dostatečně pevné, aby se neprotrhly při prvním kontaktu s ostřejším předmětem. Jednorázové gumové rukavice skvěle doplňují klasické pracovní či zahradní rukavice. Taktéž nahrazují poněkud méně pohodlné domácí úklidové rukavice z gumy. Na mytí sanity i odstraňování exkrementů od domácích mazlíčků nejspíš upřednostníme ty jednorázové. V domácnosti se jednorázové rukavice hodí i při práci v kuchyni. Pokud čistíme ovoce a zeleninu, sbíráme ořechy, nebo zavařujeme. Chrání ruce a nehty před znečištěním a zabarvením, které nejde následně umýt.

Ochranné oděvy na jedno použití

I v domácnosti využijete pracovní jednorázové oděvy, jakými jsou ochranné overaly a obleky. Mohou se hodit při různých typech rekonstrukce – například při čištění hodně zanesených prostor, při práci se sádrokartonem, malování, jiných natěračských pracích i při opravách automobilu. Jednorázový ochranný oblek perfektně poslouží i zahrádkářům při realizaci chemického postřiku proti nemocím a škůdcům.

Mezi pracovními oděvy si vyberete i montérky pro domácí dílnu či do zahrady

E-shop nabízí nejen pánské pracovní oděvy, ale i dámské pracovní oděvy. Montérky, kombinézy, kalhoty s laclem, pracovní trička, mikiny – to vše využijete i při domácích a zahradních pracích. Stejně tak vám firma nabídne pracovní obuv všech typů – koženou i z gumy, zimní i letní. K tomu i jednorázové návleky na obuv. Mezi pracovními oděvy najdete rovněž volnočasové oděvy či oblečení vhodné pro outdoor aktivity. TIP: Pracovní oděvy a obuv Jana samozřejmě nedodává jenom soukromým osobám, ale především řemeslníkům a firmám všech velikostí. Nabízí velký sortiment pracovních oděvů, včetně jednorázových, pracovní obuv i různé speciální oděvy a pomůcky pro zajištění bezpečnosti práce.

Publikováno: 10. 01. 2021

Kategorie: Práce

Autor: Adam