Originální a praktický dárek za pár korun? Tričko nebo hrnek s vlastním potiskem!

Originální a praktický dárek za pár korun? Tričko nebo hrnek s vlastním potiskem!

Hledáte originální dárek, kterým byste udělali velkou radost někomu blízkému a máte omezený rozpočet? Poradíme vám, jak z toho ven. Chcete-li někomu věnovat dárek, který je praktický, osobní a zároveň levný, měly by vaše kroky směřovat na prezentaci tiskárny Armenit. Ta se specializuje na výrobu nejrůznějších reklamních předmětů, které prodává nejen velkoobchodně, ale také koncovým odběratelům.  

Hrnek, ze kterého je radost pít

  I na první pohled obyčejný dárek může mít díky vhodnému potisku osobní charakter. Potisk hrnků byl pro společnost Armenit vždy na prvním místě a zabývá se jím již od roku 1997. Proces objednávky je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí si vybrat některý z mnoha typů hrnků (v nabídce najdete klasické, cestovní, ale i „magické“ hrnky, které mění barvu v závislosti na teplotě nápoje) a načíst obrázek, který na něj chcete vyobrazit.  

Tričko, které si nebudete chtít sundat

  Znáte-li dobře míry a vkus obdarovaného, můžete jít ještě dál a nechat pro něj vyrobit originální tričko s potiskem. I v tomto případě je objednávka velmi jednoduchá a jediné, co musíte udělat, je vybrat produkt a pomocí konfigurátoru na něj umístit vlastní nebo připravený motiv. Kromě unisex, dámských a dětských triček jsou na výběr také polokošile, mikiny, ale i spodní prádlo. Potisk triček probíhá přímo v tiskárně Armenit a můžete proto počítat s rychlým jednáním a termíny. Hrnky a trička jsou dárky, které najdou využití každý den a z důvodu vysoké kvality tisku je potisk prováděn pouze na vlastní a nikoliv donesený textil a hrnky

Publikováno: 16. 04. 2013

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: hrnek jako dárek | potisk hrnků | potisk triček | tričko jako dárek