Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Osvěžující sprška pro každou zahradu

Létu už sice nadobro odzvonilo, což ale neznamená, že se již nyní nemůžeme připravit na další koupací sezónu. Vždyť zima sletí jako voda a co nevidět budeme zase připravovat bazén a těšit se z vodních radovánek. Výběru bazénu a zastřešení ale věnujeme prostor jindy. Dnes se zaměříme na velmi praktický, leč opomíjený doplněk, který by u bazénu, potažmo na vaší zahradě, rozhodně neměl chybět. Nehledejte v tom žádné složitosti, středem zájmu bude solární sprcha. Pokud ji ještě nemáte, nadělte si ji třeba pod stromeček. V čem je tak výjimečná a proč byste ji měli mít i vy, vám prozradíme v následujících řádcích.

Pryč s bakteriemi a chlorem

Chcete-li si udržet bazénovou vodu mnohem čistší, neměli byste zapomínat na sprchu. Předtím, než se začnete koupat, je na místě se osprchovat – do bazénu se dostane výrazně méně bakterií, ale také mechanických nečistot. Pravděpodobně se vám nebude chtít před každým vstupem do bazénu zpátky do koupelny a právě tehdy nastupuje do hry solární sprcha. Je koncipována tak, že pojme několik desítek litrů vody, kterou následně zahřívá. Na studenou vodu z hadice rovnou zapomeňte. Osprchovat se můžete i poté, co vylezete z vody – smyjete tak stopy bazénové chemie.

Hygiena na zahrádce

Solární sprchy najdou využití i tam, kde bazén ještě nestojí. Máte-li zahradu, zřejmě často zápolíte s hygienou. Kde si jen po práci umýt ruce? Solární sprchou, samozřejmě! Ekologičtější a ekonomičtější zdroj teplé vody zkrátka nenajdete. Sprchy se navíc chlubí moderním designem, který nijak nenaruší charakter zahrady a naopak se stane stylovým doplňkem. Za skvělé ceny je již tradičně nabízí internetový obchod havaj.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *