Osvěžující sprška pro každou zahradu

Létu už sice nadobro odzvonilo, což ale neznamená, že se již nyní nemůžeme připravit na další koupací sezónu. Vždyť zima sletí jako voda a co nevidět budeme zase připravovat bazén a těšit se z vodních radovánek. Výběru bazénu a zastřešení ale věnujeme prostor jindy. Dnes se zaměříme na velmi praktický, leč opomíjený doplněk, který by u bazénu, potažmo na vaší zahradě, rozhodně neměl chybět. Nehledejte v tom žádné složitosti, středem zájmu bude solární sprcha. Pokud ji ještě nemáte, nadělte si ji třeba pod stromeček. V čem je tak výjimečná a proč byste ji měli mít i vy, vám prozradíme v následujících řádcích.

Pryč s bakteriemi a chlorem

Chcete-li si udržet bazénovou vodu mnohem čistší, neměli byste zapomínat na sprchu. Předtím, než se začnete koupat, je na místě se osprchovat – do bazénu se dostane výrazně méně bakterií, ale také mechanických nečistot. Pravděpodobně se vám nebude chtít před každým vstupem do bazénu zpátky do koupelny a právě tehdy nastupuje do hry solární sprcha. Je koncipována tak, že pojme několik desítek litrů vody, kterou následně zahřívá. Na studenou vodu z hadice rovnou zapomeňte. Osprchovat se můžete i poté, co vylezete z vody – smyjete tak stopy bazénové chemie.

Hygiena na zahrádce

Solární sprchy najdou využití i tam, kde bazén ještě nestojí. Máte-li zahradu, zřejmě často zápolíte s hygienou. Kde si jen po práci umýt ruce? Solární sprchou, samozřejmě! Ekologičtější a ekonomičtější zdroj teplé vody zkrátka nenajdete. Sprchy se navíc chlubí moderním designem, který nijak nenaruší charakter zahrady a naopak se stane stylovým doplňkem. Za skvělé ceny je již tradičně nabízí internetový obchod havaj.cz.

Publikováno: 09. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: solární sprcha | solární sprchy