Dopřejte dětem nezapomenutelné prázdniny a pošlete je na snadný tábor!

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a spousta maminek si již nyní láme hlavu, co budou jejich ratolesti během léta dělat. Ne každý má tu možnost, aby s dětmi strávil všechen volný čas, ale zájem o letní tábory je přitom menší než v minulosti. Důvod je prostý, maminky se o své děti (právem) bojí a jsou jistější, když mají své ratolesti doma pod dohledem. Je to pochopitelné, ale dětem prázdniny u počítače a televize příliš neprospívají. Nejsou takříkajíc na čerstvém vzduchu a zároveň se jim nedostává dostatku pohybu. Jak z toho ven?

Snadné tábory pro táborové začátečníky

Vzpomeňte si na své dětství. I vy jste určitě jako malé děti jezdívali na pionýrské tábory a jak se zdá, přežili jste je bez úhony. Média sice rády upozorňují na nezodpovědné vedoucí a učitele, kvůli kterým svěřenci přišli k úrazu, ale ti tvoří pouze špičku ledovce. Na letní tábory stále jezdí poměrně dost dětí a nutno podotknout, že se vrací v pořádku. Chcete-li mít jistotu, že o vaše děti bude skutečně dobře postaráno, pošlete ho na takzvaný „snadný tábor“. Právě ty jsou totiž určeny pro děti ve věku 5 – 10 let a na jednoho vedoucího nepřipadá více než 6 – 8 dětí. Díky individuálnímu přístupu a dostatku péče se o svého potomka nebudete muset bát a odpočinete si i vy.

Za Taťkou šmoulou nebo Myšpulínem

S myšlenkou pořádat snadné tábory přišla Cestovní kancelář Topinka, která má s pořádáním táboru letité zkušenosti. Momentálně nabízí několik tématických programů, které vychází z oblíbených dětských pohádek (Šmoulové, Čtyřlístek a Pohádkový les). Kromě celotáborové hry se děti věnují nejrůznějším aktivitám, hrají soutěže, sportují a podnikají výlety do okolí tábora. Pokud vás možnost, jak dopřát dětem pohodové a bezpečné prázdniny zaujala, nezapomeňte si prostudovat nabídku táborů na www.tabory.cz.

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: malé děti | snadné tábory | tábory pro děti | tábory pro nejmenší