Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Dopřejte dětem nezapomenutelné prázdniny a pošlete je na snadný tábor!

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a spousta maminek si již nyní láme hlavu, co budou jejich ratolesti během léta dělat. Ne každý má tu možnost, aby s dětmi strávil všechen volný čas, ale zájem o letní tábory je přitom menší než v minulosti. Důvod je prostý, maminky se o své děti (právem) bojí a jsou jistější, když mají své ratolesti doma pod dohledem. Je to pochopitelné, ale dětem prázdniny u počítače a televize příliš neprospívají. Nejsou takříkajíc na čerstvém vzduchu a zároveň se jim nedostává dostatku pohybu. Jak z toho ven?

Snadné tábory pro táborové začátečníky

Vzpomeňte si na své dětství. I vy jste určitě jako malé děti jezdívali na pionýrské tábory a jak se zdá, přežili jste je bez úhony. Média sice rády upozorňují na nezodpovědné vedoucí a učitele, kvůli kterým svěřenci přišli k úrazu, ale ti tvoří pouze špičku ledovce. Na letní tábory stále jezdí poměrně dost dětí a nutno podotknout, že se vrací v pořádku.

Chcete-li mít jistotu, že o vaše děti bude skutečně dobře postaráno, pošlete ho na takzvaný „snadný tábor“. Právě ty jsou totiž určeny pro děti ve věku 5 – 10 let a na jednoho vedoucího nepřipadá více než 6 – 8 dětí. Díky individuálnímu přístupu a dostatku péče se o svého potomka nebudete muset bát a odpočinete si i vy.

Za Taťkou šmoulou nebo Myšpulínem

S myšlenkou pořádat snadné tábory přišla Cestovní kancelář Topinka, která má s pořádáním táboru letité zkušenosti. Momentálně nabízí několik tématických programů, které vychází z oblíbených dětských pohádek (Šmoulové, Čtyřlístek a Pohádkový les). Kromě celotáborové hry se děti věnují nejrůznějším aktivitám, hrají soutěže, sportují a podnikají výlety do okolí tábora. Pokud vás možnost, jak dopřát dětem pohodové a bezpečné prázdniny zaujala, nezapomeňte si prostudovat nabídku táborů na www.tabory.cz.