Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Pánská oslava v dámské společnosti

Někdy je potřeba osladit si život vzrušujícím zážitkem, abychom věděli, že život nemusí být tak všední. K tomu se hodí významná oslava, například narozenin. A pokud to má být opravdu vzrušující zážitek, tak pro pány je to oslava v dámské společnosti. Ale ne v ledajaké. Co třeba krásné dívky, která mají krásná těla a nebojí se je ukázat? Bude to cool i hot zároveň. Night klub Goldfingers v centru Prahy se specializuje na narozeninové párty a jiné oslavy nebo rozlučky se svobodou. A vůbec to není jen „obyčejný“ striptýz, ale skutečná show se zábavným překvapením pro oslavence, na které bude dlouho vzpomínat nejen on sám, ale všichni jeho přátelé.

Večeře na nahém ženském těle i lesbická show

Vyzkoušeli jste například malování na nahém ženském těle? Nebo občerstvení, které si můžete brát z krásného ženského těla? Ruku na srdce, to doma určitě nezažijete. Ale dívky z night klubu Goldfingers nejsou jenom atraktivními podnosy pro jídlo či originálním malířským plátnem. Dovedou to patřičně „rozjet“ například při lesbické show nebo při wrestlingovém zápasu v želé. A všeho se může účastnit oslavenec a spolu s ním i vy. Budete se určitě dobře bavit, když krásné dívky na pódiu budou zkoušet vašeho kamaráda, zda je pro dívky opravdu atraktivní, budou ho svlékat a kontrolovat, jaké nosí spodní prádlo. A když ho pak přivážou svlečeného k tyči, když nevyhoví všem jejich požadavkům? Ale nebojte se, klub zachovává míru vkusu, ale erotiky se nebojí.

Mazlení s dívkami při wrestlingu a tanec na klíně

Spolu s oslavencem může zažít pravou lesbickou show na pódiu nebo přímo na vašem stole. Když víte, že se váš kamarád nebojí a je ochoten přijmout nejrůznější výzvu, přihlaste ho do wrestlingového zápasu v želé. Nemusí o tom vědět, ale krásné dívky ho k tomu přimějí. Ukáže se, zda s krásnými a nahými dívkami chce zápasit nebo spíše ocení jejich laskání a mazlení. Pro vás i pro něho to bude zábava. I taková může být narozeninová party v nočním klubu. Dívky si však můžete objednat do separé, kde vám přímo na stole ukáží, co umění se svým tělem. A co když s vámi vyzkouší tzv. lap dance neboli tanec na klíně? To bude už opravdu vzrušující. Ještě dlouho si o tom budete vyprávět.