Reklama

Stříbrné mince

Stříbrné investiční mince a slitky nakupujte online na AuPortal.cz.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Buďte na jaře trendy. Naučte se nosit mikinu s kapucí

Spousta lidí má tendenci soudit povahu člověka podle oblečení, které má dotyčný právě na sobě. Dáváme na první pohled a vůbec si neuvědomujeme, že realita může být na míle vzdálená od našich představ. Doby, kdy pohled na muže oblečeného do mikiny s kapucí evokoval představu potenciálního darebáka nebo snad člena pouličního gangu, jsou naštěstí dávno pryč. Ačkoliv ji nepovažujeme za symbol elegance, v šatníku by určitě neměla chybět. Pro každodenní nošení je totiž jako stvořená – a když ji dokážeme sladit s ostatním oblečení, výsledný outfit vytře módní policii zrak.

Je to k neuvěření, ale kapuce se na mikině objevila již v první polovině 30. let minulého století. Tehdy měla ryze praktický účel. Chránila sportovce před nepřízní počasí. V průběhu času se pánské mikiny pozvolna stávaly nedílnou součástí pánského volnočasového šatníku. Mimo jiné se o to zasloužily i celebrity. K nejznámějším propagátorům patřily Marilyn Monroe a filmová postava Rockyho Balboy, kterou ztvárnil Sylvester Stallone.

V současné době muži pánské mikiny s kapucí nosí naprosto běžně a v podstatě za každé situace s výjimkou formálních akcí. Bude vám dělat společnost při ranním jogingu, v posilovně, při nákupech v obchoďáku i na procházce se psem.

Stylová pánská mikina s kapucí | Foto: ozonee.cz

S čím mikinu s kapucí nosit aneb Jak sladit ouffit?

V souvislosti s mikinou s kapucí si většina lidí okamžitě spojí tepláky. A ano, společně s kalhotami z teplákoviny skutečně tvoří kompaktní celek. Přesto by bylo naškodu, omezovat se pouze na jedinou kombinaci.

Mikinu s kapucí můžete nosit pod trendy bomberem. Perfektního výsledku docílíte kouskem jednoduchého střihu v některé ze základních barev – šedé, modré nebo černé. Na materiálu bundy nezáleží.

Další možností je sladění s kabátem a volnějšími plátěnými kalhotami. Velmi dobře působí kontrast bílé mikiny s kabátkem v černém nebo bílém provedení. Celek umocníte pomocí bílých tenisek.

A samozřejmě klasika v podobě spojení mikiny s kapucí a džínové nebo kožené bundy. V případě těchto kombinací rozhodně nešlápnete vedle a styl z vás bude zářit na kilometry daleko.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *