Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Penzion a apartmány Ami – levné ubytování v centru Brna

Chystáte se na víkend do Brna, obdivovat zdejší krásy a nasát pohodovou atmosféru? Anebo do jihomoravské metropole míříte pracovně? Ať už jsou důvody vaší návštěvy jakékoliv, pravděpodobně se nechystáte nocovat v autě. Hledáte-li levné, ale přesto komfortní ubytování v centru města, máme pro vás tip. Udělali jsme si výlet a vyzkoušeli známý penzion Ami. Ubytování nás příjemně překvapilo a to snad ve všech ohledech.

Ubytování v penzionu

Ami – penzion Brno se nachází v klidné části města ve vilové čtvrti z dob první republiky. Funguje již od roku 1990 a můžete se ubytovat kdykoliv. Objekt se nachází cca dvě minuty autem od areálu BVV, ESF MU či 14 minut od Hlavního nádraží (můžete využít přímé spojení).

Co se týče kapacity, nabízí se pět pokojů, které jsou vybaveny plazmovými televizory, chladničkami a dalším zařízením, které vám zpříjemní pobyt. Samozřejmostí je také vysokorychlostní Wi-Fi připojení. Kuchyňka je společná a jsou v ní veškeré spotřebiče, které byste mohli potřebovat k přípravě jídla. Mnohem lepší řešení je ale chutný oběd v restauraci s letní zahrádkou a stylovou kolibou, která se nachází cca 5 minut chůze od penzionu.

Shrnuto a podtrženo, penzion Ami nabízí velmi útulné ubytování za super cenu. Rezervovat si ho můžete na amipenzion.cz.

penzion brno

Ubytování v apartmánech

A pokud preferujete soukromí apartmánu, opět se můžete obrátit na provozovatele penzionu Ami. Kromě ubytování v penzionu totiž nabízí také ubytování v apartmánech, které jsou – poněkud netradičně – situovány v panelových bytech.

Apartmány se nachází v atraktivních lokalitách (Koniklecová a Starý Lískovec), jsou velmi slušně vybavené (kabelová televize, internet, pěkné zařízení…) a cena je opět bezkonkurenční. Chcete-li se dozvědět více, případně si apartmán Brno rovnou zarezervovat, můžete tak učinit na výše uvedených webovkách. Přejeme příjemný pobyt!

apartmány brno

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *