Ubytování v Chorvatsku uspokojí každého. Mobilní domy pro nenáročné a robinsonády pro fajnšmekry

Ubytování v Chorvatsku uspokojí každého. Mobilní domy pro nenáročné a robinsonády pro fajnšmekry

Chorvatsko je na seznamu nejoblíbenějších turistických destinací vždycky na předních příčkách. Není se čemu divit, protože jeho pláže jsou proslulé, atmosféra je unikátní a ceny jsou více než přijatelné. Pro Čechy je to navíc blízko. A i když si nedokážete vybrat, zda se ubytujete v mobilním domku nebo radši zvolíte osamělou robinzonádu, Chorvatsko je vždy správnou volbou.

Proč navštívit Chorvatsko?

Chorvatsko je skvělá letní destinace, která oslní snad opravdu každého. Můžete se těšit na krásné pobřeží s čistými plážemi a křišťálově modrou vodou, která je ideální pro šnorchlování a potápění. Kromě toho je tu mnoho historických památek, nádherných přírodních scenérií a krásných míst k navštívení. Je to také skvělá země s bohatou kulturou a tradicemi, což je další důvod, proč sem můžete zavítat. Užijte si úžasné gastronomické zážitky a příjemnou atmosféru Chorvatska.

Útulné mobilní domky nabízí veškerý komfort za super cenu

Mobilní domy Chorvatsko jsou skvělou volbou pro lidi, kteří touží po zážitcích z kempování, ale zároveň očekávají vyšší komfort. Tyto domy mají vlastní sociální zařízení, přípojky na vodu, elektřinu, plyn a odpady, klimatizaci a spotřebiče v kuchyni. Navíc je možné si připlatit za manželskou postel a další zařízení, abyste se během pobytu cítili jako doma.

Ničím nerušenou relaxaci hledejte v robinsonádě

Ubytování v mobilních domech je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi společnost ostatních lidí a rádi by se zúčastnili dění. Chorvatsko však nabízí i odlehlé ubytování - robinsonády - které nabízí klidné prostředí, často u mořských zátok nebo v malých zákoutích ostrova. Některé jsou dokonce v bývalých majácích. Robinsonády jsou tady velmi populární, a to zejména na ostrově Brač, Korčula, Dugi, Hvar a poloostrově Pelješac.

Jaké ubytování v Chorvatsku tedy zvolit?

Pokud chcete ušetřit, pak je volba mobilního domku ideální. Je to mnohem levnější než ubytování v robinsonádě, avšak nenabízí tolik soukromí. Výběr je proto otázkou osobních preferencí. Před zahájením dovolené se podívejte na portál hrvstska.net a vyberte si tu nejvhodnější možnost.

Publikováno: 22. 12. 2022

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam