Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Tipy na výlety ve Frenštátě pod Radhoštěm a okolí

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Frenštát pod Radhoštěm je oblíbenou lokalitou pro rodinnou dovolenou, protože tato oblast nabízí vskutku širokou paletu zábavy a zážitků. Místo je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci, ale také pro nadšence do sportu a aktivit.

V okolí Frenštátu se nachází krásné přírodní parky, hospody a restaurace s tradiční kuchyní, stejně jako mnoho památek a historických budov. Díky místnímu lyžařskému areálu můžete užít si zimní radovánky na bílém sněhu. A můžete se také vypravit na procházku po zdejších hřebenech nebo se projet na kole po cyklostezkách.

V okolí Frenštátu lze provozovat různé vodní sporty a navštívit parky pro děti. Kromě toho je lokalita propletena stovkami kilometrů turistických stezek – jedná se tedy o místo jako stvořené pro milovníky pěší turistiky. Díky množství možností pro trávení volného času si můžete být jisti, že váš pobyt v Frenštátu pod Radhoštěm bude plný zábavy a zážitků.

Chutné jídlo U Janíka

Mezi nejoblíbenější restaurace Frenštát patří valašská hospoda – restaurace Trojanovice jménem U Janíka.

Stylová restaurace Frenštát pod Radhoštěm láká na rodinnou atmosféru, historický charakter a samozřejmě i na skvělou kuchyni.

Navštivte hrad Hukvaldy

Tento hrad ze 13. století se nachází v městečku Hukvaldy a kdysi patřil šlechtickému rodu Pernštejnů. Na hradě se nachází muzeum, kavárna, kaple a prohlídky s průvodcem.

Prozkoumejte naučnou stezku Landek Park

V tomto skanzenu se nachází historický uhelný důl a přírodní rezervace. V parku je několik naučných stezek, které vysvětlují historii oblasti a její kulturu.

Navštivte město Frenštát pod Radhoštěm

Toto malebné město je vstupní branou do Beskyd a jejich okolních přírodních zajímavostí. Nachází se zde několik restaurací a kaváren a také několik obchodů.

Vydejte se na výlet do Beskyd

V Beskydech najdete řadu turistických tras, které nabízejí nádherné výhledy do okolí.

Navštivte horu Radhošť

Na vrcholu hory Radhošť se nachází oblíbené poutní místo. Nachází se zde dřevěná socha Panny Marie a velký dřevěný kříž.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *