Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Perfect Catering by Filip Sajler aneb profesionální cateringové služby

Byla vám přidělena role organizátora oslavy narozenin, svatby nebo jiné společenské události a necítíte se na to? Zorganizovat akci, které se zúčastní několik desítek (ne-li více) lidí, není tak jednoduché, jako příprava komorní sešlosti v rodinném kruhu. Má-li být výsledný dojem perfektní, nesmí se podcenit žádný, byť sebemenší detail. Výběr vhodných prostor a dekorací, sestavení jídelníčku a zábavního programu, to je jen výčet základních věcí, které budete muset zařídit. Nebylo by lepší vše svěřit někomu, kdo má s pořádáním akcí všeho druhu letité zkušenosti?

Služba, kterou hledáte, se nazývá catering a profesionálové, kteří se v oboru cateringových služeb pohybují, hravě zorganizují libovolnou společenskou akci pro desítky či stovky lidí. Ale vy se zřejmě nespokojíte se zavedeným standardem a chcete, aby byl váš den nezapomenutelný. A co takhle se obrátit na Filipa Sajlera aneb jednoho z Kluků v akci?

Proč by vám měla gastronomická celebrita pomáhat s přípravou večírku? Jednoduše proto, že majitelem společnosti Perfect Catering, v rámci které nabízí komplexní cateringové služby od A do Z. Obrátit se na něj můžete také kvůli zajištění kvalitního firemního stravování – o to se stará společnost Perfect Canteen.

Filip Sajler je profesionální kuchař, který má s pořádáním rautů, oslav, večírků, banketů a gurmánských akcí bohaté zkušenosti. O jeho kvalitách nemůže být pochyb, je držitelem mnoha prestižních ocenění a mimo jiné vařil i pro spoustu známých osobností (např. pro Madonnu, Sheryl Crow nebo Petra Čecha). Filosofie jeho kulinářského umění tkví v pečlivém výběru prvotřídních surovin a kombinace jednoduchých a tradičních kuchařských postupů.

Cateringové služby společnosti Filipa Sajlera můžete využít i vy a to i v případě netradičních požadavků. Pro Perfect Catering jsou live cooking show, tvorba ledových soch a další exkluzivní záležitosti na denním pořádku. Nechte si doporučit prestižní lokalitu jako Eden aréna, kongresová hala Pankrác nebo vila Grébovka a nechte se hýčkat!

Filip Sajler