Perfektní hydroizolace nejen pro vaši střechu

Perfektní hydroizolace nejen pro vaši střechu

Hledáte vhodné hydroizolační materiály pro vaši střechu a bojíte se, že ve výběru šlápnete vedle? Vsaďte na kvalitu prověřenou celou řadou spokojených zákazníků. Řeč je o produktech společnosti Maris Polymers, které vynikají technickým zpracováním, stejně jako dostupnou cenou. MARISEAL SYSTÉM je mnoho specifických typů izolací, které jsou založeny na polyuretanové technologii. Spojitá membrána chrání objekty lépe, než jiné druhy izolací a vydrží dlouho i za nejtěžších atmosférických podmínek. Na hydroizolaci od Maris Polymers nedají dopustit profesionálové z více, než 35 zemích v Evropě, stejně jako v Africe, Austrálii a Asii.

Proč je MARISEAL SYSTÉM tak populární?

Hydroizolace od Maris Polymers si získala popularitu zejména díky jednoduché aplikaci. Ta tvoří bezešvou membránu s absencí jakýchkoliv spár. Je silně vodě odolná a zdatně odolává i UV záření. Tekutá lepenka dovoluje přemostění až 2mm prasklin a to i při teplotě -10°C. Co se mechanických vlastností týče, jsou zachovány při teplotním rozmezí -30°C až 80°C. Samozřejmostí je dostatečná propustnost vodní páry (tedy takzvané dýchání), což hydroizolaci činí ideální pro ploché střechy. Nezanedbatelným důvodem jsou také velmi nízké náklady na realizaci.

Zajímá vás více?

Maris Polymers nenabízí pouze hydroizolaci vhodnou na ploché střechy (nahrazující např. asfaltové pásy). Sortiment je orientován i na koupelny, kuchyně, balkony, terasy, zelené střechy a v neposlední řadě průmyslové podlahy či podzemní izolace. Kompletní přehled, včetně podrobných technických specifikací, najdete na marispolymers.cz. Na webu lze shlédnout i instruktážní videa, přečíst popis realizace, stáhnout manuály a prohlédnout aktuální ceníky. Vše je doplněno o celou řadu fotografií a bohaté reference. Ty nenechají nikoho na pochybách, že se jedná o skutečně prvotřídní hydroizolaci, která vás rozhodně nezklame.

Publikováno: 19. 06. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: asfaltové pásy | hydroizolace | maris polymers | mariseal systém | ploché střechy | tekutá lepenka