Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Firemní vzdělávání je důležité. Díky virtuálním kurzům můžete ušetřit čas i peníze!

Podnikatelská sféra je velmi dynamická a neustále se formuje. Co to znamená pro vás? Skutečnost, že je vaše firma úspěšná, neznamená, že tomu tak bude napořád. Nechceme vás strašit, ale v žádném případě své úspěchy nepřeceňujte a se vší pokorou na sobě neustále pracujte. To samé platí i o vašich zaměstnancích, kterým byste měli dopřát dostatek prostoru pro sebevzdělávání.

Díky virtuálním kurzům je firemní vzdělávání mnohem dostupnější

Firemní vzdělávání je důležité, nicméně pro spoustu menších a středně velkých firem poměrně nákladné. Ale ať už vám cashflow umožňuje cokoliv, nabízí-li se možnost ušetřit, chopte se ji! V posledních letech dominují virtuální kurzy, díky kterým je vzdělávání dostupnější než dřív. Chcete-i zdokonalit své schopnosti a pružně reagovat na změny prostředí, máte šanci. Vaši zaměstnanci budou pracovat mnohem efektivněji a konkurenceschopnost vašeho podniku výrazně vzroste. Ale na koho se v souvislosti s firemním vzděláváním obrátit?

Vítejte v Online Akademii od Motiv P

S firemním vzděláváním vám rádi pomohou odborníci z přední české poradenské a vzdělávací společnosti Motiv P s.r.o.

Efektivním nástrojem, který vám umožní minimalizovat náklady za firemní vzdělávání, je Online Akademie čítající 40 kurzů na různá témata. Virtuální kurzy mají formu videa s profesionálním lektorem a powerpointovou prezentací. Do kurzů lze přistupovat opakovaně, a to kdykoliv a odkudkoliv. Motiv P se soustředí především na oblast change managementu a vedení změny ve společnosti, soft skills, orientaci na zákazníka a prodejní dovednosti, efektivní komunikaci, work-life balance, projektové řízení a vedení projektu ve firmě a další.

Kurzy lze navolit dle specifických potřeb firmy, případně si nechat vytvořit firemní školení na míru. Veškerá administrace probíhá přímo na portálu MotivP.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *