Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Používejte bio nádobí místo plastového. Vy rozdíl nepoznáte, svět ano

Pustili jste se do podnikání a sháníte dodavatele plastového nádobí? Jděte s dobou a berte ohledy na životní prostředí – upravte své požadavky a pusťte se do hledání spolehlivého partnera, který vám zajistí dodávku požadovaných produktů v ekologickém provedení. Opravdu jste ještě neslyšeli o biologicky rozložitelném nádobí?

Jednorázové plastové nádobí byl hit. Díky plastovým talířům, mističkám a kelímkům firmy významně šetřily náklady a podnikatelé si mnuli ruce. Jenomže doba se změnila. Problém s plasty se týká každého a zodpovědné firmy mění tvář – přijímají různá opatření, díky kterém jsou společensky odpovědné, zelené, ekologické… jinými slovy alespoň v rámci možností dělají něco dobrého pro přírodu. V případě plastového nádobí to jde snadno, stačí ho nahradit čistě přírodními výrobky, které neskončí v kontejneru na plast – použité produkty se jednoduše zkompostují.

Ještě poměrně nedávno bylo biologicky rozložitelné nádobí doménou lepších restaurací a firem, jejichž CEO je zároveň nadšenec do ekologie. Postupem času se novinka zabydlela i v běžných domácnostech a „normálních“ firmách. Stále více lidí si uvědomuje, že problém s plasty se nevyřeší sám od sebe. Je třeba jednat!

Nabídka nádobí, které se po použití rozloží na kompost, je dostatečně široká a jistě v ní najdete vše potřebné. Talíře, nápojové kelímky, misky, příbory, menuboxy… Bio plast má navíc několik atraktivních výhod. Kromě toho, že ho lze kompostovat, je lehký, pevný a nepromastitelný. A můžete ho bez obav ohřát v mikrovlnné troubě.

Hodil by se vám tip na konkrétního dodavatele, v jehož nabídce najdete nádobí z cukrové třtiny, ale také ekologické dřevěné nádobí a široké spektrum obalového materiálu? Semčická firma JARICO s.r.o. je na trhu přes čtvrt století a v obalech se vyzná. Kontakt na odborníky, kteří vám rádi zodpoví případné dotazy, najdete na jarico.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *