Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Používejte bio nádobí místo plastového. Vy rozdíl nepoznáte, svět ano

Pustili jste se do podnikání a sháníte dodavatele plastového nádobí? Jděte s dobou a berte ohledy na životní prostředí – upravte své požadavky a pusťte se do hledání spolehlivého partnera, který vám zajistí dodávku požadovaných produktů v ekologickém provedení. Opravdu jste ještě neslyšeli o biologicky rozložitelném nádobí?

Jednorázové plastové nádobí byl hit. Díky plastovým talířům, mističkám a kelímkům firmy významně šetřily náklady a podnikatelé si mnuli ruce. Jenomže doba se změnila. Problém s plasty se týká každého a zodpovědné firmy mění tvář – přijímají různá opatření, díky kterém jsou společensky odpovědné, zelené, ekologické… jinými slovy alespoň v rámci možností dělají něco dobrého pro přírodu. V případě plastového nádobí to jde snadno, stačí ho nahradit čistě přírodními výrobky, které neskončí v kontejneru na plast – použité produkty se jednoduše zkompostují.

Ještě poměrně nedávno bylo biologicky rozložitelné nádobí doménou lepších restaurací a firem, jejichž CEO je zároveň nadšenec do ekologie. Postupem času se novinka zabydlela i v běžných domácnostech a „normálních“ firmách. Stále více lidí si uvědomuje, že problém s plasty se nevyřeší sám od sebe. Je třeba jednat!

Nabídka nádobí, které se po použití rozloží na kompost, je dostatečně široká a jistě v ní najdete vše potřebné. Talíře, nápojové kelímky, misky, příbory, menuboxy… Bio plast má navíc několik atraktivních výhod. Kromě toho, že ho lze kompostovat, je lehký, pevný a nepromastitelný. A můžete ho bez obav ohřát v mikrovlnné troubě.

Hodil by se vám tip na konkrétního dodavatele, v jehož nabídce najdete nádobí z cukrové třtiny, ale také ekologické dřevěné nádobí a široké spektrum obalového materiálu? Semčická firma JARICO s.r.o. je na trhu přes čtvrt století a v obalech se vyzná. Kontakt na odborníky, kteří vám rádi zodpoví případné dotazy, najdete na jarico.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *