Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Jídlo

Pizza a burger přímo do domu

Pizza je snad nejpopulárnějším jídlem dnešní mladé generace, která má pojídání pizzy neodmyslitelně spojeno s večerní pohodičkou u filmů, počítačových her, či jen klábosením s přáteli. Pomalu ale toto pizzové šílenství postihuje i starší ročníky. Není se vůbec čemu divit, tuto lahodnou pochutinu si musí oblíbit snad každý, neboť existuje tolik nejrůznějších druhů a kombinací chutí, že každému musí alespoň jedna zachutnat. Myslím si také, že mnoho lidí musí považovat italské kuchaře přímo za génie, že dokázali propojit tolik chutí a surovin a umístit je na dokonale vyválený kruh těsta a upéci.

Všechno ale závisí na čerstvých kvalitních surovinách, protože právě ty dělají tu jedinečnou chuť, které by jinak nebylo možné docílit, samozřejmě velikou roli hraje také těsto, především proto, aby z pizzy nebyla nakonec jen buchta s přísadami navrchu. Ovšem tím nechci říci, že tlustší těsto hned znamená, že se jedná o špatnou pizzu. Naopak se dnes ujaly takzvané americké pizzy, které se právě tloušťkou těsta vyznačují. Rozdíl není jen ve vyšším těstu oproti italské variantě, ale také v poměru surovin. Prostě tlustší základ rovná se i více surovin. Od americké pizzy se rovnou můžeme přesunout k burgeru, který je obdobně oblíbenou pochoutkou, která zaplavuje nejen každý fastfood, ale dnes také i vyhlášené restaurace, které samozřejmě používají kvalitní maso, zeleninu i dresingy a dávají tak burgerům úplně jiné rozměry.

Co je ale u těchto dobrot úplně nejlepší? No především to, že si je můžeme objednat kdykoli na ně máme chuť. Většina restaurací přijímá telefonické i elektronické objednávky a poskytují také rozvoz burgerů i pizzy po větších městech jako je Brno a jeho okolí. Nic tedy nebrání tomu, abyste si takové malé radosti mohli dopřávat, jak často jen budete chtít.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *