Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Pobyt jako překvapení pro manžela – jak vybrat a nezklamat?

Naplánovat prodloužený víkend nebo dovolenou je pro jednoho občas opravdový oříšek. Jak se trefit do vkusu toho druhého a zařídit vše tak, aby byli oba spokojení?

Ona chce k bazénu a odpočívat, on by nejraději vyrazil na kole do hor. Klasická rozepře mezi tím, jaký kdo má pohled na trávení času na dovolené. Většinou se pak domluvíme na nějakém kompromisu, třeba že jeden den si užijeme wellness a druhý den si udělíme výlet na kolech nebo se vydáme na pěší túru po okolí. Ideální je tak vybírat pobyty, na kterých máme možnost si odpočinout i si třeba aktivně zasportovat. Když chceme toho druhého překvapit, je sázkou na jistotu pobyt s wellness pro dva. Relax v dnešní uspěchané době potřebuje opravdu každý a není nic lepšího, než si po výletu zajít na masáž a večer zakončit ve vířivce nebo v sauně. Nemusíme se starat ani o občerstvení, jednoduše jen odpočíváme a necháme o sebe pečovat.

Odjet na prodloužený víkend ale nemusí být vždy snadné, třeba když máte děti a nemáte hlídání. Dnes už naštěstí neplatí, že v podobném prostředí nemají děti co dělat, vyrazit tak můžete všichni. I pobyty pro rodiny s dětmi mohou nabídnout spoustu relaxace a zábavy, kterou si užijí dospělí i děti. Okolí můžete prozkoumat pěšky, na kolech nebo i koloběžkách, navštívit různé památky i turistické atrakce nebo si naplánovat výlet do zoo. Děti se zabaví u bazénu, přes léto má také mnoho pobytů v nabídce animační program. Vy tak můžete čerpat nové síly a děti si užijí legraci podle svých představ. Společně pak můžete plánovat cíle vašich výletů,a by si každý přišel na své a viděl to, co ho nejvíce zajímá.

Pobyt bývá často pro druhého překvapením nebo dárkem. Pokud ho dobře znáte a víte, co má rád, je volba mnohem jednodušší i z pohledu lokality. Vždy je ale možnost opustit svou komfortní zónu a naopak vyrazit někam, kde to ještě neznáte a vše pro vás bude nové.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *