Chcete rybařit, anebo jen vysedávat u vody?

Chcete rybařit, anebo jen vysedávat u vody?

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Posedávání u vody s prutem totiž nemusí mít vůbec nic společného s opravdovým rybařením. Pomineme-li skutečnost, že někdo na břehu posedává jen proto, aby nemusel trávit čas někde jinde, spousta rybářů podceňuje kvalitu a vhodný výběr výbavy. Typický zástupce této specifické skupiny chytačů ryb spoléhá na štěstí a když se mu (jednou za čas) náhodou povede kapitální úlovek, nezapomene zdůraznit své zkušenosti. Zároveň s oblibou uráží rybáře, kteří pochopili význam profesionálního nářadíčka, díky čemuž se jim daří kontinuálně a nikoliv nárazově.

Kvalitní rybářské potřeby = podběrák nonstop v pohotovosti

A jak jste na tom se svým postojem k rybaření vy? Zkušenosti a cit pochopitelně hrají určitou roli, ale do doby, než u vody začnete naplno využívat potenciál moderních pomocníků, budou vaše úlovky podstatně skromnější. Řešení je přitom snadné. Pořiďte si odpovídající rybářské potřeby a ukažte rybám, zač je toho loket. Neztrácejte čas čekáním na to, až zabere. Kvalitní nářadíčko zajistí, abyste podběrák používali mnohem častěji než doposud.

Nakupujte u těch nejlepších!

Pokud si s výběrem rybářských potřeb nevíte rady, nemáte se za co stydět. Nikdo učený z nebe nespadl a vám poradí kvalifikovaný prodejce. Největší sortiment zboží a zázemí největší prodejny najdete v Brně. Prodejna Raven se nachází na adrese Cimburkova 4 v nákupním centru Královo Pole. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a vždy se o vás postará ochotný personál. Nakupovat samozřejmě můžete i z pohodlí domova. Virtuální regály internetového obchodu Raven-fishing.cz jsou nabité k prasknutí. Najdete v nich rybářské pruty, nástrahy a návnady, rybářské navijáky, vlasce a šňůry, křesla a spoustu dalších rybářských potřeb, které se vám budou hodit. Na českém internetu nenajdete jiný e-shop s tak širokou nabídkou. Raven navíc nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 1 500 Kč a možnost osobního odběru ve zmíněné kamenné prodejně v Brně. Nebudete nakupovat u obyčejného prodejce, ale u profesionálů, kteří sortimentu velmi dobře rozumí a nabídnou vám nadstandardní služby v podobě záručního i pozáručního servisu.

Renomované značky garantují nevšední rybářské zážitky

Sortiment čítá rybářské potřeby od světoznámých výrobců. Shimano, Penn, JVS, Fox, Rapala, Abu Garcia, Berkley a další renomované značky, všechny pěkně pod jednou střechou. Produkty jsou přehledně rozděleny tak, aby byla orientace maximálně intuitivní a rychlá. A ano, rybařit s kvalitní výbavičkou je o něčem jiném než sázka na náhodu s obstarožním prutem. Jakmile poznáte benefity lehkých a přitom pružných prutů, pocítíte kvalitu zpracování značkových navijáků… chytnete druhou mízu a zamilujete se do rybaření ještě hlouběji.

Zelenáči, profíci, kapráři i větrem ošlehaní mořští vlci

Chytáte pstruhy? Rybářské potřeby pro chytání pstruhů mají speciální kategorii! To samé platí pro kapráře, sumcaře i lovce dravých ryb. Na své si samozřejmě přijdou také příznivci rybaření na moři. Nakoupí začátečník i ostřílený profesionál. A těm, kteří budou bezradně tápat, hodí záchranný kruh zákaznická podpora. Co dodat závěrem? Pořízení kvalitních rybářských potřeb je logický krok pro každého, kdo se chce rybaření věnovat na vyšší úrovni. Značkové produkty jsou sice dražší, ale obvykle mnohem odolnější. Vydrží déle než levnější neznačkové příslušenství a poskytnou vám adekvátní uživatelský komfort. Možná v sobě objevíte skrytý talent a posunete hranice svých dovedností. Každopádně si užijete každou minutu strávenou s prutem v ruce. A o to jde především, nebo ne? Kam dál? Vyťukejte www.raven-fishing.cz a pusťte se do toho!

Publikováno: 26. 01. 2016

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: raven fishing | rybářské potřeby brno