Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Podlaha je duší každého bydlení

Ne nadarmo se říká, že podlaha je duší interiéru a právě proto se jejímu výběru vyplatí věnovat dostatek pozornosti. Mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější typy poskládaných podlah patří dřevěná plovoucí podlaha, která je jakýmsi zlatým středem mezi laminátem a masivem. Na trhu je obrovské množství vzorů a barevných variant a v porovnání s laminátovými podlahami vydrží nejméně dvakrát tak dlouho. Je sice o něco dražší, ale na vypadá mnohem exkluzivněji. Oproti masivu je však mnohem levnější a zároveň méně náročná na údržbu.

Dřevěná podlaha není jen krásná, je i praktická

Dřevěná plovoucí podlaha bývá již z výroby upravena lakem nebo olejem. Mezi nejrozšířenější materiály patří buk, ale poměrně oblibě se těší i kaučukovník, bříza a bambus. Další výhodou je tvarová stálost. Dřevo je přírodní materiál a jako takový dýchá a má velmi dlouhou životnost. Je atistatické a antialergické a hodí se proto do dětských pokojů a ložnic. Svými unikátními vlastnostmi pomáhá vyrovnat vlhkost prostředí a má velmi pozitivní vliv na celkové klima v interiéru.

Stará může vypadat jako nová

Parkety jsou sice každý den vystavovány nejrůznějším druhům opotřebení, ale díky kvalitní povrchové vydrží velmi dlouho jako nové. Pokud však po čase dojdete k závěru, že je třeba podlaze vrátit někdejší lesk, můžete ji nechat zrenovovat. Výrazně doporučujeme odbornou pomoc – olejování, lakování a broušení parket se neobejde bez znalosti technologických postupů a kvalitní techniky, kterou laik nedisponuje.

Chcete-li, aby vaše omšelé a znehodnocené parkety vypadaly jako nové, obraťte se na firmu A + Parket. Ta má s pokládkou a renovací podlah letité zkušenosti a díky tomu, že disponuje vlastní výrobnou, může nabídnout nebývale nízké ceny. Ukázky již realizovaných podlah a renovačních prací najdete v galerii na webu aparket.com.