Hledáte dodavatele kvalitních trapézových plechů a sendvičových panelů?

Hledáte dodavatele kvalitních trapézových plechů a sendvičových panelů?

Trapézový plech patří mezi nejoblíbenější konstrukční prvky a to zejména díky jeho unikátním vlastnostem a velmi výhodné ceně. Konstrukce je pevná a bezpečná, lehká, odolná a pyšní se moderním designem, což z ní dělá perfektní typ střešního opláštění budov, ale také obvodových stěn. Často se využívá také jako fasádní komponent. Využití trapézového plechu je skutečně pestré a nejčastěji ho vídáme na průmyslových budovách, obchodních centrech, ale také při zateplování starších objektů.

Kvalita, design a skvělá cena?  Dostanete ji v Českých Budějovicích!

Mezi české výrobce trapézových a vlnitých plechů (veškeré trapézové plechy jsou ošetřeny antikondenzační povrchovou úpravou), sendvičových panelů (s několika typy izolací – PUR, PIR a minerální), klempířských prvků, lemovacích profilů a spojovacího a těsnícího materiálu patří společnost CB PROFIL v Českých Budějovicích. V ucelené nabídce najdete také doplňky a příslušenství nezbytné k montáži. Trapézový plech je k mání v rozličných profilových a barevných variantách a pokud si s výběrem nebudete vědět rady, odborníci s dlouholetými zkušenostmi vám rádi poradí. V případě zájmu si můžete nechat zpracovat statický posudek a kladečský projekt. Vzhledem k vysokým nárokům na konečný estetický vzhled a ekonomickou nenáročnost budete jistě spokojeni.

Z linky až na stavbu nebo do skladu

Výrobce disponuje plně automatizovanými moderními linkami, které se starají o bezchybné zpracování a identickou šířku po celé ploše výrobku. O dopravu trapézových plechů se starat nemusíte – dle domluvy je dostanete přímo na stavbu nebo do skladu a to ve velmi krátkém termínu. To samé platí i o spojovacích a těsnících materiálech, bez kterých se při montáži neobejdete. Pokud vaši pracovníci nemají s montáží zkušenosti, neváhejte využít možnost zaškolení. Společnost CB PROFIL zajistí i následnou revizi kvality montáže. Další informace o sortimentu najdete na www.cbprofil.cz.

Publikováno: 09. 12. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: sendvičové panely | trapézové plechy | trapézový plech