Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Hledáte dodavatele kvalitních trapézových plechů a sendvičových panelů?

Trapézový plech patří mezi nejoblíbenější konstrukční prvky a to zejména díky jeho unikátním vlastnostem a velmi výhodné ceně. Konstrukce je pevná a bezpečná, lehká, odolná a pyšní se moderním designem, což z ní dělá perfektní typ střešního opláštění budov, ale také obvodových stěn. Často se využívá také jako fasádní komponent. Využití trapézového plechu je skutečně pestré a nejčastěji ho vídáme na průmyslových budovách, obchodních centrech, ale také při zateplování starších objektů.

Kvalita, design a skvělá cena?  Dostanete ji v Českých Budějovicích!

Mezi české výrobce trapézových a vlnitých plechů (veškeré trapézové plechy jsou ošetřeny antikondenzační povrchovou úpravou), sendvičových panelů (s několika typy izolací – PUR, PIR a minerální), klempířských prvků, lemovacích profilů a spojovacího a těsnícího materiálu patří společnost CB PROFIL v Českých Budějovicích. V ucelené nabídce najdete také doplňky a příslušenství nezbytné k montáži. Trapézový plech je k mání v rozličných profilových a barevných variantách a pokud si s výběrem nebudete vědět rady, odborníci s dlouholetými zkušenostmi vám rádi poradí. V případě zájmu si můžete nechat zpracovat statický posudek a kladečský projekt. Vzhledem k vysokým nárokům na konečný estetický vzhled a ekonomickou nenáročnost budete jistě spokojeni.

Z linky až na stavbu nebo do skladu

Výrobce disponuje plně automatizovanými moderními linkami, které se starají o bezchybné zpracování a identickou šířku po celé ploše výrobku. O dopravu trapézových plechů se starat nemusíte – dle domluvy je dostanete přímo na stavbu nebo do skladu a to ve velmi krátkém termínu. To samé platí i o spojovacích a těsnících materiálech, bez kterých se při montáži neobejdete. Pokud vaši pracovníci nemají s montáží zkušenosti, neváhejte využít možnost zaškolení. Společnost CB PROFIL zajistí i následnou revizi kvality montáže. Další informace o sortimentu najdete na www.cbprofil.cz.