Pohoda v županu aneb 4 důvody, proč si ho pořídit

Pohoda v županu aneb 4 důvody, proč si ho pořídit

Ještě ho nemáte? Škoda, v určitých situacích se zbytečně připravujete o komfort. Župan by neměl chybět v žádné šatní skříní, a to hned z mnoha důvodů. Dejte na následující tipy – garantujeme vám, že si župánek zamilujete a nebudete se ho chtít vzdát.

Až budete večer relaxovat

Po celodenní lopotě by měla následovat vydatná relaxace v horké koupeli. Až vylezete z vany, bude se vám župan hodit – zajistí, aby vám nebyla při sledování skvělého filmu zima. A když si k němu oblečete také županové ponožky, nevyvede vás z míry ani chladná podlaha.

Až budete trávit léto u vody

Na župany byste neměli zanevřít ani v létě. Až s rodinou vyrazíte k vodě, nebo „jen“ u bazénu na zahradě, budou se vám hodit. Když z ní vylezete, může vás nepříjemně překvapit studený vítr, a to bez ohledu na vysokou teplotu vzduchu. Pokud se zabalíte do županu, husí kůže se nedostaví.

Až si zajedete na wellness

Chystáte se na svůj první wellness pobyt? V lepším hotelu vám župan zapůjčí, ale proč si rovnou nevzít vlastní? Každopádně vám přijde vhod při saunování a mnoha dalších procedurách. Nebudete ho muset hlídat tak intenzivně jako osušku, která může kdykoliv spadnout a odhalit vás před ostatními.

Až si dopřejete rekonvalescenci v lázních

Župan patří k „must have“ položkám na seznamu věcí, bez kterých se neobejdete v rámci lázeňského pobytu. Jen si dejte dobrý pozor na to, aby nebyl příliš krátký. To abyste zbytečně nepobuřovali ostatní. Delší dámské župany jsou do takových míst mnohem lepší. To samé platí také pro nemocnici – i tam se vám bude župan hodit a určitě byste si ho měli přibalit.

Kde se poohlédnout po kvalitním a pěkném kousku?

Dámské i pánské župany pohodlného střihu a v moderní designu najdete na zdravaloznice.cz. V nabídce nechybí varianty s kapucí, kratší modely ani trendy kousky v atraktivním barevném provedení.

Publikováno: 16. 03. 2019

Kategorie: Móda | Podnikání

Autor: Adam