Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Pohodové léto ve stínu markýzy

Těšíte se na pohodové posezení na terase a pozvali jste na něj i přátele? Nechcete-li aby vám odpoledne pokazily příliš intenzivní sluneční paprsky, udělejte si z ní útulné zákoutí. Jak? Pomocí markýzy, která rozšíří vaší obytnou plochu o spoustu cenného místa. Budete díky ní moct venku trávit mnohem více času a zároveň si budete připadat jako v některém z malebných hotelů na Azurovém pobřeží. Dopřejte svému exteriéru elegantní a funkční prvek a radujte se z každé chvilky, které na terase strávíte.

Kvalitní markýzy jsou prý drahé. Skutečně?

Venkovní markýzyPři výběru markýzy byste neměli hledět jen na cenu, ale především na kvalitu zpracování a materiály. Nejde o sezónní záležitost a chcete-li, aby vám systém vydržel minimálně několik sezon, investujte do něj. Na druhou stranu neplatí, že cenově dostupný = nekvalitní. Skvělým příkladem jsou venkovní markýzy od českého výrobce Univers Tech, který je momentálně nabízí v akci. Nechcete-li dělat kompromisy, jste na správném místě.

Univers Tech vyrábí markýzy na míru z kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost. Konstrukce je velmi stabilní a vydrží i silný nápor větru. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami – na webu univers.cz najdete zajímavé video, na kterém výrobce testuje, co jeho markýzy vydrží. Doma to ale raději nezkoušejte a pro jistotu si zvolte variantu s větrnou či dešťovou automatikou. Jakmile se povětrnostní podmínky zhorší natolik, že by se mohla konstrukce markýzy poškodit, čidlo dá pokyn motorovému pohonu a automaticky se zatáhne. Venkovní markýzy je však samozřejmě možné ovládat i manuálně, podle momentální potřeby.

Vyberte si tu správnou

Výběr konstrukcí je velmi pestrý a ještě bohatší je nabídka dostupných látek. Budete si tak moct vybrat vzor a barevnou kombinaci, která bude s bydlením korespondovat a vytvoří kompaktní celek. Pokud si přeci jen nebudete vědět rady, využijte odborné poradenství a dejte na radu odborníků z Univers Tech. Budete-li chtít, postarají se i o veškerý servis, včetně montáže markýzy. Všechny nabízené typy si můžete prohlédnout na webu.

Foto: univers.cz

Štítky