Polystyrenové kazety promění strop k nepoznání. Jejich výhody nelze přehlížet!

Když zařizujeme interiér, logicky se nejvíce soustředíme na plochy, které jsou nejvíce vidět. Pečlivě vybíráme zařízení a dáváme si záležet na tom, aby byly pěkné na pohled i stěny. Čerstvá výmalba, tapety či obklady vytvoří úžasnou atmosféru, kterou nemůže vůbec nic pokazit. Anebo ano? Stačí trochu zvednou hlavu a zaostřit na strop. Množství nedokonalostí v podobě dilatačních spár či opadané omítky může celkový dojem pořádně nabourat, ale co když se vám nechce do výmalby, protože by výsledek nesplnil očekávání? Pak se vám bude zamlouvat plán B - polystyrenové kazety.

Jednoduchá instalace

Z instalace kazet na strop nemusíte mít obavy. Jedná se o poměrně nenáročnou činnost, kterou hravě zvládne téměř každý. Stačí na ně aplikovat lepidlo a během několika desítek minut až hodin (dle velikosti prostoru) je hotovo. Výsledek vypadá znamenitě – vizuálně atraktivní plocha, na kterou je radost pohledět. Jen nesmíte zapomenout na obvodové lišty, které zabrání tomu, aby byly vidět mezery mezi kazetami u krajů. Lepení polystyrenového stropního obložení nevyžaduje předchozí zkušenosti (vše se snadno naučíte „za pochodu“) ani speciální pomůcky. Stačí si připravit odlamovací nůž, který použijete na seříznutí některých kazet.

Barevný strop bez štětky a válečku

Bílá vás omrzela a naopak jste se shlédli v akcentních stropech? Pokud jste se výmalbě vyhýbali, protože z hloubi duše nenávidíte všechen ten nepořádek, který s malováním stropu chtě nechtě souvisí, máte jedinečnou možnost to napravit. Polystyrenové obložení se prodává také v barvě. Kazety na strop jsou navíc probarveny také po stranách, takže nehrozí, že by jednolitost plochy narušovala prosvítající bílá místa. A kde stropní kazety a postranní lišty seženete za skvělé ceny? Navštivte e-shop lotobox.eu a vyberte si variantu, která lahodí vašemu vkusu.

Publikováno: 21. 02. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam