Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Hledáte renomovanou advokátní kancelář, na kterou se můžete obrátit s čímkoliv?

Situace, ve kterých by se nám hodila rada zkušeného právníka, zažíváme dnes a denně. Vzpomeňte si na své spory se sousedem. Anebo na pracovní smlouvu, ve které jste našli několik zvláštních ustanovení. A mohli bychom pokračovat donekonečna… Dobrý advokát nám může ušetřit spoustu starostí a času a je takříkajíc k nezaplacení. To ale neznamená, že si ho nemůžete dovolit. Dnes vám, představíme advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina, která sídlí v hlavním městě. Co vám mohou zkušení advokáti Praha nabídnout?

Proč ztrácet čas hledáním renomované advokátní kanceláře, když můžete jít najisto. JUDr. Zdeněk Koschin nabízí komplexní právní služby v těchto oblastech:

  • ústavní právo
  • občanské právo
  • rodinné právo
  • obchodní právo
  • pracovní právo
  • pracovní právo
  • správní právo
  • trestní právo
  • daňové právo

Advokát Praha JUDr. Zdeněk Koschin dále zajišťuje ucelený servis pro podnikatele. Ten zahrnuje nejen právní služby, ale také účetnictví, zpracování daňové, personální a mzdové agendy (vše od zpracování mezd až po mzdovou uzávěrku a vedení mzdových listů). Na tom, zda podnikáte jako živnostník, nebo stojíte v čele velké společnosti, nezáleží. Specialisté z advokátní kanceláře se vždy snaží o optimální řešení v rámci platných norem a směrnic. Účetnictví můžete využít také jednorázově.

O JUDr. Zdeňku Koschinovi

Celým jménem JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin studoval právo na Právnické fakultě University Karlovy v Praze. V roce 1990 se začal věnovat podnikové praxi a jako komerční právník působí již od roku 1991. Advokátem se stal v roce 1996.

JUDr. Zděněk Koschin je členem sekce ČAK pro právo veřejné a advokátní tarif a členem Jednoty českých právníků. Mimo to je členem zkušební komise ČAK pro advokátní zkoušky a zkoušky způsobilosti v oboru ústavního a správního práva.

V advokátní kanceláři JUDr. Zdeňka Koschina působí také advokát Mgr. Iva Pospíšilová a daňové asistentky Ing. Mariana Havelková a Ing. Ivana Řehořová. Pokud vás nabídka zaujala a chcete se o službách dozvědět více, přejděte na www.koschin.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *