Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Pomerančová kůže je projevem špatného fungování lymfatického systému

Celulitida neboli pomerančová kůže – problém, se kterým se dříve nebo později setká téměř každá žena. Nejde však pouze o estetický efekt, ale také zdravotní potíže, které tyto projevy vyvolávají. Příčinou tvorby celulitidy bývají poruchy lymfatického systému, který se stará o odvod toxinů a dalších škodlivin z organismu. Naštěstí existuje hned několik způsobů, jak se dostat zpátky do formy. A vzhledem k tomu, že se léto blíž mílovými kroky, určitě několika tipy nepohrdnete ani vy.

Projevy celulitidy lze zmírnit radikální změnou životosprávy. Máte nedostatek pohybu a váš jídelníček nepatří mezi nejzdravější? Změňte to! Ani tento krok však nepředstavuje ultimátní řešení a budete-li chtít proces regenerace urychlit, nevyhnete se návštěvě odborníka.

Velmi účinnou metodou jsou především lymfatické masáže, na které narazíte v wellnes a spa centrech. Ještě předtím, než se k návštěvě specializovaného zařízení rozhodnete, se ovšem informujte, jakým způsobem lymfatickou masáž provádí. Mezi ty nejúčinnější patří přístrojová lymfodrenáž unikátním systémem Ballancer. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že ho využívají profesionální sportovní kluby a mimo jiné také hokejový tým HC Škoda Plzeň, který letos vyhrál extraligový titul. Zajímá vás, v čem se Ballancer liší od běžných lymfodrenážních přístrojů?

Přístroj Ballancer disponuje 24 vývody, které umožňují masáž plosek nohou, nártů, třísel a dolní oblasti břicha a stejným počtem vývodů pro masáž horní poloviny těla. Unikátní koncept komor navíc zvládá tlakování a odsávání současně.

Terapie pomocí přístroje Ballancer výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému, podporuje metabolismus a viditelně zmírní celulitidu. Podporuje další procedury jako je ošetření kavitací, kryolipolýzou nebo radiofrekvencí a urychluje přirozenou detoxikaci organismu. Není však vhodná pro těhotné ženy a osoby s implantáty nebo vrozenou srdeční vadou. Pocítíte-li po prvních procedurách nadměrné vylučování sliznic, zdravý pocit hladu, žízeň a častější zívání, nepropadejte panice – jde o přirozenou reakci organismu.