Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Poslechněte si své oblíbené rádiové a televizní pořady online. Zn. Odkudkoliv a kdykoliv!

Jak byste odpověděli na otázku, k čemu využíváte internet? Odpověď známe. Podobně jako většina ostatních uživatelů na síti komunikujete s přáteli, nakupujete, čerpáte nové informace a možná i pracujete. Internet je opravdu dobrý sluha, ale ani tím jeho možnosti nekončí. Pokud si surfování rádi zpříjemníte poslechem rádia, máme pro vás skvělou zprávu – už ho nebudete potřebovat. Rádiové stanice jsou totiž k mání i online!

Rádio online provozuje téměř každá větší rozhlasová stanice a vy si ji tak můžete „naladit“ přímo ve svém prohlížeči a zpříjemnit si každodenní brouzdání po internetu. A s tím laděním si nedělejte starosti – k poslechu totiž nepotřebujete žádnou speciální aplikaci. Seznam všech stanic, které vysílají i přes internet, najdete v katalogu online rádii na www.radia-online.eu. Nechybí všechny přední české stanice, ale ani spousta zahraničních rádií.

Obdobně se však můžete kouknou i na své oblíbené pořady v televizi a to nejen na ty, které někdo umístil na YouTube, Stream a další servery určené ke sdílení videosouborů. TV online najdete v katalogu www.tv.online.tv.online.cz. Opět nechybí české (Nova, ÓČKO, ČT Sport, ČT24 živě), ale ani zahraniční kanály (BBC News, Eurosport) a pravidelně přibývají další. A abychom nezapomněli, v katalogu najdete také funkci teletext.

Online rádio a televizi oceníte především na dovolené nebo při dlouhodobějším pobytu v cizině, kde byste se jinak k českým rádiovým a televizním pořadům nedostali. Ve zmíněných katalozích je máte všechny na jednom místě – nezapomeňte si je uložit mezi oblíbené weby! 🙂