Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Capomail: Nový český systém pro efektivní e-mail marketing

Email marketing je fenomén, o kterém se velmi často hovoří v souvislosti s nejefektivnějšími marketingovými nástroji. Nevěříte? Pro začátek pár čísel… Renomovaný zdroj (salesforce) uvedl, že na každý investovaný dolar připadá návratnost 44,25 dolarů. Open rate e-mailů s obchodním sdělením může – s ohledem na cílovou skupinu – přesahovat 50 %. Vaše rozhodnutí pro hromadné rozesílání reklamy utvrdí skutečnost, že téměř polovina odběratelů udělá ročně minimálně jeden nákup na základě reklamních e-mailů.

Statistiky hovoří jasně, email marketing může být silná zbraň, díky brutálně stoupne obrat firmy. Pomůže vám při udržování zákazníků a jejich transformaci na loajální jedince. Efekt se projeví bezprostředně po zahájení kampaně a přínos lze okamžitě sledovat na statistikách.

Nahlodali jsme vás, ale nevíte, jak začít? Neobejdete se bez speciálního softwaru, který hromadné rozesílání e-mailů umožňuje. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na zbrusu nový a ryze český systém Capomail od zkušených vývojářů z Capomail s.r.o. Tým profesionálů se v oboru e-mail marketingu pohybuje řadu let a po 18 měsících vývoje vpouští do světa službu, která může směle konkurovat gigantům jako Mailchimp či Smart emailing.

  • Samozřejmě se nabízí se otázka, proč byste se měli přiklonit právě k Capomailu. Argumentů hovořících pro českou službu je hned několik:
  • služba je kompletně v češtině
  • vývoj s ohledem na podmínky tuzemského trhu
  • maximálně intuitivní a přehledné rozhraní
  • spousta užitečných funkcí
  • snadná filtrace příjemců
  • možnost tvorby newsletterů z atrkativních šablon
  • personifikace oslovení v e-mailech

Jak hodnotí Capomail naše redakce?

Capomail jsme vyzkoušeli a nemáme k němu výhrady. Tvorba kampaní je rychlá a příjemně nás překvapilo množství inovativních funkcí. Díky přehledným statistikám jsme dokázali vyhodnotit efektivitu kampaně a přizpůsobit průběh následující.

Capomail nás překvapil ve všech ohledech. Těšíme se na verzi 2.0, kterou vývojáři brzy vpustí do světa. O kvalitách českého e-mailingového nástroje se můžete přesvědčit sami a zdarma – zaregistrujte se a vyzkoušejte si minikampaň.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *