Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Poznejte krásy Vysokých Tater dřív, než se do nich vydáte

Náš miniseriál o cestování pokračuje. Po Chorvatsku, Rakousku a tuzemských Mariánských lázních se podíváme směrem na východ. Není tajemstvím, že naši slovenští sousedé disponují něčím, co jim můžeme skrytě závidět – čarokrásnými scenériemi nejvyššího slovenského pohoří Tater. Jejich rozloha je skutečně impozantní – činí celých 750 kilometrů čtverečních, přičemž necelá třetina masivu se rozkládá i v Polsku. Každoročně zde míří spoustu lyžařů a milovníků a alpinismu. Na ty zde čeká spousta vrcholů, z nichž se pětadvacet chlubí nadmořskou výškou přes 2 500 metrů. Dovolenku v Tatrách si ovšem užijí i ti, kteří sportování příliš neholdují. Čerstvý vzduch a úžasná příroda vybízí ke každodenním procházkám po některé z mnoha turistických tras.

Víme, kde čerpat informace a hledat atraktivní ubytování

Pokud se v dohledné době na Slovensko chystáte, mohl by vám být nápomocný informační portál vysoke-tatry.travel. Web cílí především na Vysoké Tatry, ale najdete v něm užitečné informace i o Nízkých Tatrách. Autoři se zaměřili na nejoblíbenější lokality, možnosti vyžití, ale také komfortní a cenově dostupné ubytování, které si můžete rovnou rezervovat. A proč čerpat informace právě odsud? Důvod je prostý, provozovatelé portálu pochází přímo z Tater a mají proto o možnostech, které oblast nabízí, perfektní znalosti. Dlouhodobě spolupracují s ubytovateli, kteří nabízí kvalitní služby za atraktivní ceny a uživatelům, kteří ubytování rezervují přímo na webu, nabízí spoustu bonusů. Ať už se jedná o slevy na ubytování, slevové kupony na přidružené aktivity, knižní průvodce nebo DVD, nikdy nepřijdete zkrátka. Rezervace je velmi rychlá a odpověď s kalkulací obdržíte již do dvou hodin.

Nezáleží na tom, zda se do Tater vydáte v zimě nebo v létě, díky informačního portálu vysoke-tatry.travel.cz se na Slovensku nudit určitě nebudete. To vám garantujeme!