Pražené prý nemají na úklizení čas. Máte stejný problém?

Pražené prý nemají na úklizení čas. Máte stejný problém?

V hlavním městě je poněkud rušněji než na maloměstě, což ostatně každý hrdý Pražan rád potvrdí. V Praze zkrátka všechno plyne tak nějak rychleji a na některé věci zkrátka nezbývá čas. Nebo snad chcete vyměnit kratochvíle v kavárnách, divadelní hry, filmová představení nebo procházky v parku za uklízení a čištění domácnosti? Nechápejte nás špatně, nechceme úklid zlehčovat – naopak vám prozradíme, jak si ho výrazně zjednodušit.

Uklízet se musí. Ale proč vlastně?

Na začátek trocha teorie. Uklízení domácnosti byste rozhodně neměli odsouvat na „příště“. Uklizené a čisté prostředí je opravdu důležité a to hned z několika důvodů. V domácnosti, která připomíná chlívek, se jednak necítíme dobře a navíc se vystavujeme nebezpečí nejrůznějších onemocnění. Bakterie, roztoči a jiné škodlivé mikroorganismy si v binci libují a mohou způsobit alergie i mnohem vážnějších zdravotních komplikací. Pokud s vámi domácnost sdílí děti a čtyřnozí kamarádi, měli byste úklid pojmout opravdu svědomitě. A abychom nezapomněli – součástí nánosu prachu jsou i fragmenty odumřelé kůže a vlasů. Tohle přece vdechovat nechcete.

Nestíháte, nebo se vám jen nechce?

Vraťme se zpět k vašemu problému. Kde vzít na komplexní úklid a čištění čas? Odpovědí budiž nová služba DámeÚklid.cz, díky které bleskově najdete profesionální úklidovou firmu. Ta se o vaši domácnost postará se vším všudy a vám zbude spoustu času na příjemnější věci. O své soukromí a cennosti se nemusíte bát. Na www.dameuklid.cz si vyberete z prověřených agentur a jako indikátor vám poslouží uživatelské hodnocení. Úklidové služby můžete využít jednorázově i pravidelně a to ve vámi stanoveném čase. Portál DámeÚklid.cz samozřejmě nevyužijí pouze ti, kteří hledají úklid domácnosti Praha. Na své si přijdou i mimopražští – k mání jsou tisíce úklidových firem, které působí v rámci celé republiky. Tak na co ještě čekáte? I vaše bydlení, automobil nebo kancelář mohou vypadat jako ze škatulky, aniž byste hnuli prstem...

Publikováno: 10. 11. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: úklid domácnosti | úklid domácnosti praha