Jak rychle a zdarma stahovat z YouTube a dalších webů?

Jak rychle a zdarma stahovat z YouTube a dalších webů?

YouTube je fenomén moderního internetu. Největší a nejznámější server na sdílení videí spatřil světlo virtuálního světa v únoru roku 2005, kdy ho spustila trojice zaměstnanců PayPalu – Chad Hurley, Jawed Karim a Steve Chen. Rok poté jejich projekt odkoupila a začala dále rozvíjet společnost Google. Dnes je YouTube obrovským zdrojem hudebních videí, krátkých spotů a filmů. Každou minutou přibude 300 hodin nových videí a za jediný den se na server podívá kolem 2 miliard lidí. Pokud YouTube často navštěvujete i vy, mohla by se vám hodit nová služba, která umožňuje stažení souborů.

Proč stahovat soubory z YouTube, když jsou k dispozici online?

Nejde vám do hlavy, proč vůbec stahovat z YouTube, když se na videa můžete dívat přímo na serveru? Důvodů je hned několik. Vzpomeňte si, kolikrát jste si chtěli pustit oblíbenou muziku, ale nemohli jste se připojit k internetu. Byli jste v terénu, mimo dosah wi-fi a omezená data vám neumožnila cokoliv přehrát. Dalším důvodem je fakt, že videa nemusí být na YouTube věčně. Jakmile je uživatel odstraní, máte smůlu.

Stahování zdarma umožňuje link2save.com

Link2save.com je nový nástroj, který umožňuje bezplatné stahování z YouTube. Jako jedna z mála služeb nabízí přímé stažení souboru, což proces výrazně urychluje, protože není nutné čekat na to, až se soubor převede/stáhne na sever a až poté do prohlížeče. Zároveň není vyžadována registrace. Stahování z YouTube přes link2save.com je neuvěřitelně snadné. Stačí zkopírovat url videa z YouTube do daného políčka, potvrdit tlačítkem stáhnout a vybrat požadovanou kvalitu a formát videa. Opět potvrdíte tlačítkem a soubor se uloží na disk. A pozor, link2save.com umí stahovat také hudbu a videa z jiných serverů. Chcete-li si něco stáhnout z Facebooku, Instagramu, Vimea, Mixcloudu, Streamu nebo adult webů, směle do toho!

Publikováno: 09. 01. 2017

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: jak stahovat z youtube | stahování z youtube