Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Moje zkušenosti s Wurm-Ex: Aneb jak jsem se zbavila parazitů

Některé zdravotní problémy jsou tabu. Čas od času je sice řeší většina z nás, ale rozhodně nepatří k oblíbeným konverzačním tématům. Jednoduše proto, že se za ně stydíme. Příkladem budiž paraziti všeho druhu. Roupi, hlísti, tasemnice a spousta dalších „červíků“, kteří dokáží nadělat v organismu pořádnou paseku. A pokud jste si doposud mysleli, že se vás to netýká, dovolte, abych vás vyvedla z omylu. I já jsem měla za to, že se do mého těla nemohou dostat. Dodržuji přece základní hygienické návyky…

Proč chodit kolem horké kaše. Jednoho „krásného“ dne jsem zjistila, že i navzdory mému přístupu k hygieně okupují můj trávící trakt drobní bílí červíci. Okamžitě jsem věděla, která bije. Týden předtím totiž podobný problém řešila sestra, jejíž děti se infikovali ve školce. Otázkou bylo, co teď. Mohla jsem si zajít k lékaři pro recept na Vermox ukázat parazitům, co proto. Jenomže to bych nesměla být tak stydlivá. Zarděla jsem se jen při představě návštěvy ordinace, natož abych o svých nových společnících pověděla příteli.

Naštěstí žijeme v době moderních technologií a není nic, co by nevyřešil internet. Pustila jsem se do pátrání po volně dostupném přípravku na parazity. Za pár minut jsem narazila na diskuze a recenze nového doplňku stravy Wurm-Ex a bylo jasno. Okamžitě jsem si objednala dvě balení (pro jistotu) a doufala, že bude fungovat.

A jak to dopadlo? Dorazil balíček, já se pustila do konzumace dle doporučeného dávkování (2 tablety večer, hodinu před lehký jídlem) a světe div se, detoxikace byla úspěšná. Nejenže jsem se zbavila roupů, ale zároveň jsem se začala cítit mnohem lépe. Kdo ví, možná, že Wurm-Ex zlikvidoval i parazity, o kterých jsem nevěděla.

Co dodat na závěr? Pokud máte podobné problémy, ale stydíte se za ně (ačkoliv k tomu opravdu není důvod), vsaďte na Wurm-Ex a přestaňte se trápit!

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Tetičce nedávno zjistili, že má v těle tasemnici. Bylo to docela nechutné zjištění a docela obtížně se toho teta zbavovala. Od té doby si dávám pozor na co sahám, kde chodím, ale těmto neškodníkům nemůžu nikdy dokonale uniknout. Určitě není na škodu se čas od času odčervit. Aspoň budu mít pocit, že proti parazitům bojuju. Děkuji moc za článek, určitě si wurm-ex pořídím!

  • Nějak se to rojí ty články o parazitech. Jsem si říkal, jestli to nebude jen mediální humbuk, ale nedávno mi s tím vyrukoval náš veterinář, že není od věci, když nechám „odčervit“ i sebe. Zkusil jsem tenhle wurm-ex. Je to mazec peníze za 10 tablet, ale přece nebudu vrážet peníze jen do psa.