Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Přebalovací podložka, nebo komoda s pultem?

Přebalování miminka není žádná věda. Ale vysvětlete to novopečeným maminkám a tatínkům, kteří zatím neměli možnost nasbírat cenné zkušenosti. Internet je naštěstí plný praktických rad a tipů, takže se nakonec z každého novopečeného rodiče nakonec stane ostřílený profesionál. Nejde však pouze o správnou techniku přebalování, důležité je také místo, kde se proces výměny plen odehrává.

Je přebalovací pult opravdu nezbytný?

Tak obejdete se bez něj, nebo ne? S přebalovacím pultem je to podobné jako s televizí. Dá se bez ni žít, ale když je doma, je to mnohem lepší. Jak tomu rozumět? Miminko samozřejmě přebalíte kdekoliv. Třeba na posteli, na gauči či na zemi. Přebalovací pult však ulehčí vašim bolavým zádům, a to není zdaleka vše.

Velkou výhodou přebalovacího pultu jsou úložné prostory. Na mysli teď máme přebalovací pulty, které se prodávají s komodou. Nový kus nábytku poskytne místo pro plenky, hygienické přípravky a další důležité věci, jež chcete mít po ruce. Když dítě povyroste a nebudete pult potřebovat, jednoduše ho od komody odšroubujete a budete ji používat samostatně.

„Přebalovák“ má bohužel i několik nevýhod. Tou první – a pro majitele malých bytů zásadní – je požadavek na místo. Pokud zápasíte s každým centimetrem čtverečním, pravděpodobně se nakonec přikloníte k některém z alternativních způsobů přebalování – například přebalovací podložky nebo jednorázových hygienických podložek. Ty lze jednoduše položit takřka na jakýkoliv povrch.

Dalším mínusem je cena. Kvalitně zhotovený přebalovací pult s komodou vytáhne z vaší peněženky několik tisíc korun. S tím musíte počítat.

Kde se po přebalovacím pultu či podložce poohlédnout?

Ať už se nakonec rozhodnete pro klasický přebalovací pult, podložku nebo „jednorázovky“, vše potřebné seženete v e-shopu bambino.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *