Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Překrásná česká dřevěná schodiště Etoile

Při zařizování bydlení hledíme na detaily, neboť právě ty dotváří celkový charakter interiéru. Často však na úkor dekorací zapomínáme na prvky, které jsou daleko více na očích. Příkladem budiž schodiště, které patří mezi největší dominanty vůbec. Pokud vaše stávající schodiště nesplňuje vaše vysoké funkční a estetické nároky, možná přišel správný čas na změnu. Jak by se vám líbilo řešení na míru, které ve vaší domácnosti nastolí úplně jinou atmosféru? Zaměřili jsme se na českou společnost Etoile, která se již od roku 1993 zabývá atypickou dřevovýrobou.

Toužíte po něčem opravdu výjimečném? Máte to mít. Vaše nové schodiště vám může vydržet třeba i po zbytek života a budou po našlapovat i další generace. Dřevěná schodiště od Etoile patří mezi to nejlepší, co je u nás k mání. Na vašich požadavcích záleží a výsledek bude plně odpovídat vašim představám. Ať už vaše volba padne na moderní minimalismus nebo starožitný styl, dostanete mnohem více, než očekáváte.

A proč vsadit právě na dřevo? Důvod je prostý. Jde o jediný materiál, který je trendy již po celá staletí, evokuje přirozenost a blízkost přírody. Dřevo lze navíc kombinovat s jakýmkoliv jiným materiálem (velmi oblíbená je kombinace dřevo – kov a dřevo – sklo) a vytvořit tak opravdu nevšední podívanou.

Etoile vyrábí dřevěná schodiště z tradičních i exotických dřevin. Je tedy jen na vás, zda sáhnete po klasice, nebo se vydáte cestou exkluzivních materiálů. Výsledná podoba je plně ve vaší režii, ale samozřejmě můžete dát na doporučení zkušených výrobců. Nechte si navrhnout schodiště, které do vašeho interiéru perfektně zapadne, bude věrně kopírovat jeho atypické dispozice a zohlední také osvětlení a celkové uspořádání prostoru.

A co teď? Pokochejte se fotografiemi realizovaných prací, které najdete na www.etoile.cz. Pokud vás originální dřevovýroba na míru zaujme, neváhejte odborníky z firmy Etoile kontaktovat. V první fázi vám poradí i na základě zaslané fotografie a rozhodnete-li se pro spolupráci, zkonzultují s vámi svůj návrh přímo u vás doma.