Erotická masáž: za hodinu jako znovuzrození

Erotická masáž: za hodinu jako znovuzrození

Náročná práce, velká odpovědnost, stresové situace a minimální možnost odpočinku se většinou už během pár dní podepíšou na naší náladě i na tom, jak se cítíme. Novou energii můžete načerpat třeba na erotické masáži. Jaká je?

Exotika a odpočinek

Nechat za sebou všechny povinnosti a na chvíli úplně vypnout a vyčistit si hlavu vám pomůže erotická masáž. Zrelaxujete mysl i tělo, získáte novou energii a navíc si užijete nezapomenutelný zážitek. Od těch klasických se totiž erotické masáže liší tím, že nekončí jen u bolavých zad nebo svalů, masérka se postupně věnuje celému vašemu tělu a to včetně intimních partií. Celá masáž je pak zakončen vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Vybrat si můžete z více typů masáží, aby váš prožitek byl dokonalý. Masáž mýdlovými bublinami je velmi hravá, nuru masáž vás omámí vůní orientu a tantra masáž vás dokonale zbaví napětí.

Uvolněte se, prosím

Pro ten nejlepší prožitek z masáže je potřeba odhodit stud i rozpaky. S masérkou si tak můžete nejdřív popovídat o tom, jak vše probíhá a případně se i domluvit, třeba pokud jsou vám doteky na určitých místech nepříjemné. Společná sprcha nebo koupel pomůže odhodit zábrany a naladit se na příjemnou masáž. Masérka je při ní ve spodním prádle nebo nahá, vy si tak můžete vybrat, zda ji při masáži chcete pozorovat nebo zavřete oči a vychutnáte si každý dotek. Při erotické masáži se totiž nepoužívají jen ruce a prsty, jak jste zvyklí z klasických sportovních masáží, ale zapojuje se celé tělo. Používají se také masážní oleje a emulze, aby byla masáž co nejpříjemnější a vy jste si při ní dokonale odpočinuli od běžných starostí. Po skončení masáže se budete cítit jako znovuzrození, odcházet budete s úsměvem na rtech, s dobrou náladou a plni nově získané energie do dalších dní.

Publikováno: 07. 06. 2020

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam