Olejové parfémy na praní: Provoněné prádlo bez chemie? Žádný problém!

Už vás nebaví obyčejná aviváž a sháníte něco, co vašemu prádlu dodá luxusní a dlouhotrvající vůni? Pak byste měli zkusit olejové parfémy na praní! Jsou to koncentrované vůně do pračky s esenciálními oleji, které se postarají o to, aby vaše oblečení vonělo svěže a neodolatelně.

A co je na nich nejlepší? Že jsou šetrné k pokožce i k životnímu prostředí! Olejové parfémy Essentia Nature jsou dermatologicky testované a vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou vyrobeny z veganských a netoxických látek, neobsahují žádné karcinogeny a nebyly testovány na zvířatech. Navíc jsou certifikovány v Instituto Superiore di Sanita.

Jak používat olejový parfém na praní?

Je to velice jednoduché! Stačí jej nalít do nádržky na aviváž v pračce a vyprat prádlo jako obvykle. Olejový parfém na praní je 100% rozpustný ve vodě, takže nezanechává žádný nežádoucí povlak na oblečení. Můžete je bez obav použít i na sportovní oblečení a sušit prádlo v sušičce.

Proč si vybrat olejové parfémy Essentia Nature?

Důvodů je víc než dost. Dodají vašemu prádlu nádhernou a dlouhotrvající vůni, která vás bude provázet po celý den. Vyrábí se z veganských a netoxických látek, které nedráždí pokožku a nezatěžují životní prostředí. Neobsahují žádné karcinogeny a nebyly testovány na zvířatech. Jsou certifikovány v Instituto Superiore di Sanita, takže si můžete být jisti jejich bezpečností a kvalitou. Díky 100% rozpustnosti ve vodě je lze použít na všechny druhy textilií, aniž by je poškodily. A navíc jsou baleny v 100% recyklovatelných lahvích, takže děláte něco dobrého pro planetu s každým nákupem.

Essentia Nature - vůně pro váš domov i rodinu

Essentia Nature je přední italský výrobce vůní do pračky a bytových vůní. Své produkty vyvíjí s maximální péčí a zodpovědností, aby zajistil výjimečné výsledky bez ohrožení zdraví vaší rodiny a životního prostředí. Při výrobě používá zejména složky přírodního původu a neustále se snaží o zvýšení ekologičnosti a udržitelnosti.

Užijte si hebké a provoněné prádlo s olejovými parfémy do pračky Essentia Nature!

Objednejte si je ještě dnes na vonaveprani.cz a sami se přesvědčte o jejich úžasných vlastnostech!

Tip: Olejové parfémy na praní Essentia Nature jsou dostupné v široké škále vůní. Určitě si vyberete tu, která se vám bude nejvíce líbit!

Publikováno: 25. 06. 2024 / Aktualizováno: 02. 07. 2024

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam