Připravte se na příští léto! Bazén ALBIXON se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům!

Připravte se na příští léto! Bazén ALBIXON se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům!

Milujete koupání, ale k nejbližší vodní ploše to nemáte zrovna blízko? Voda v rybníku vám nevyhovuje, přitom ale nechcete přehnaně často utrácet nemalé finanční částky za vstupné na koupaliště s kontrolovanou vodou? To se výrazně prodraží zejména v případě, kdy se na něj vydáte s celou rodinou. Nebo prostě nemáte během pracovního týdne dostatek času, abyste si zašli zaplavat? Jakmile máte vlastní zahradu, je řešení jednoduché. Stačí pořídit si vlastní bazén.

Bazén vám poskytne dokonalé pohodlí

Jakmile budete mít svůj bazén, nebude vás trápit, že je voda v řece studená ani výše vstupného do aquaparku. Skvělé osvěžení si budete moci dopřát hned ráno, po návratu z práce a třeba i uprostřed noci. Máte-li děti, můžete si být jisti, že si bazén okamžitě zamilují. A vy je budete mít bezpečně pod dohledem. Pozvání rádi přijmou i příbuzní a přátelé. A narozeninová oslava spojená s koupáním bude naprosto dokonalá.

Dopřejte si opravdový styl! Bazény vypláštěné těžkou fólií splní vaše sny do nejmenších detailů

Milujete módní trendy a zároveň vyznáváte originalitu? Pak si pořiďte bazén, jaký nikdo jiný nemá. Bazény vypláštěné těžkou fólií mohou mít libovolný tvar i hloubku, je tedy jen na vás, pro jaký design se rozhodnete. Řešení můžete navrhnout sami nebo zpracování návrhu svěřit zkušenému architektovi, vše záleží jen na vašich možnostech a přáních.

Jaké další bazény jsou v kurzu?

Osvědčenou klasikou jsou skimmerové bazény, jejichž velkými plusy jsou dlouhá životnost, stálobarevnost a skvělá odolnost vůči změnám teploty a chemikáliím. Proto jsou také nejčastější volbou. Přelivové bazény zase mají hladinu dosahující až po okraj. Ta je odváděna do přelivového žlabu. Vyrovnávací nádrž zajišťuje cirkulaci a filtraci vody. Ten pravý bazén ALBIXON určitě najdete.

Publikováno: 21. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam