Prodej a pokládka podlah od profesionálů

Prodej a pokládka podlah od profesionálů

Nenahraditelným prvkem každého interiéru je bezesporu podlaha, která by měla vyhovovat našemu vkusu, ale zároveň by měla mít vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Pakliže hledáte vhodnou podlahu do svého domu či bytu, nabízí se pestrá škála možností. Firmy, v jejichž kompetenci je prodej a pokládka podlah, dodávají podlahy z nejrůznějších materiálů – vinylové, marmoleum, laminátové a dřevěné. Každý materiál má své výhody a nevýhody. Laminátové podlahy jsou levné, vinylové zase teplé a odolné. Marmoleum vnese do interiéru nádech modernosti a přírody. Nicméně punc luxusu dodá bydlení pravá dřevěná podlaha se svou přirozeností.

Dřevěné podlahy

Přírodní materiál je přírodní materiál. Dřevěné podlahy se vyrábí z pevného dřeva, které je možné po letech opět renovovat broušením, a proto tyto podlahy vydrží i několik generací. K výrobě se používá prvotřídní dřevo. Jednou ze specializací společnosti Podlahy České Budějovice, jsou masivní dřevěné podlahy z tradičních i exotických dřevin. Těšit se můžete na příjemné ceny, které neudělají velkou díru do vašeho rozpočtu.

Vinylové podlahy

Pakliže si nemůžete z finančních důvodů dovolit luxusní dřevěné podlahy, sáhněte po levnějším řešením – vinylové podlaze. Moderní vinylové podlahy se honosí vysokou odolností a perfektními užitnými vlastnostmi, díky nimž se tento typ podlah dostává v současné době stále více do popředí. Krytina se vyrábí z PVC a je schopna dokonale imitovat dřevo, kámen i dlažbu.

Kde si podlahu objednat?

Na tuzemském trhu působí firma INTERIER SERVIS CB, spol. s.r.o., která nabízí podlahy České Budějovice. Stěžejní službou v nabídce je prodej a pokládka podlah. Nicméně produktové portfolio zahrnuje také dveře, zárubně, kliky, kování, okna, skleněné stěny, schody a zábradlí. U této společnosti se vám dostanou služby nejvyšší kvality.

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: podlahy české budějovice | vinylové podlahy