Jak poslat balík do zahraničí? Jde to levně a pohodlně!

Jak poslat balík do zahraničí? Jde to levně a pohodlně!

Zadání je jasné – potřebujete, aby se zásilka dostala z bodu A do bodu B, a to bez zbytečných průtahů a v původním stavu. Jenomže co když jde o balík do zahraničí? Pokud nemáte se zasíláním balíků do cizích zemí žádné zkušenosti, bude se vám hodit následující tip. Prozradíme vám, jak to udělat levně a bez nutnosti návštěvy pošty! Možností, jak balík dostat na adresu v zahraničí, je více, ale my se zaměříme na tu nejjednodušší. Služba BalikServis.cz celý proces výrazně zjednodušuje. Umožňuje zasílání balíků do všech zemí EU, zbytku Evropy a Turecka. Dejme tomu, že chcete poslat balík do Německa. Vyberete příslušnou destinaci a nastavíte parametry zásilky (cenu dobírky, hmotnost balíku a volitelné připojištění). V rámci dalších kroků jen vyplníte adresu odesílatele a příjemce zásilky, zaplatíte a je to. Cesta na poštu se nekoná a vy ušetříte spoustu času a peněz. Úhrada za službu probíhá prostřednictvím bezpečné platební brány. zasilani-baliku BalíkServis nabízí spoustu výhod, díky kterým si službu okamžitě oblíbíte. K těm největším patří možnost zaslání balíku mezi dvěma adresami, což v praxi znamená, že můžete poslat balík do Anglie (nebo jiné země) z České republiky i v případě, že se zrovna nacházíte na druhém konci světa.
Jak velký a jak těžký balík můžete poslat? Další výhody spočívají v časové úspoře, možnostech přepravy zásilek na paletách do maximální hmotnosti 700 kg a větších kusových zásilek do velikosti 2x2x3 m.
Ať už vám jde o jednorázové nebo pravidelné zaslání balíku, jistě oceníte vysokou míru pohodlí. Stačí vzít do ruky chytrý telefon nebo tablet a za pár minut máte hotovo. S případnými dotazy vám vždy ochotně poradí operátor na lince.

Publikováno: 30. 06. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak poslat balík do zahraničí