Přírodní zvětšení prsou aneb odzvonilo silikonovým implantátům?

Přírodní zvětšení prsou aneb odzvonilo silikonovým implantátům?

Už zase se nemohl vynadívat na dekolt obdařené sousedky? Máte toho doslova plné zuby a přemýšlíte nad tím, že si svá drobná prsa necháte zvětšit tak, že vám bude závidět i Vlaďka Erbová? Zadržte. Spoustě mužů sice větší poprsí připadá atraktivní, ale důležité je to, jak se cítíte vy. Jste-li se svým tělem spokojená, není co řešit. Pokud vám však méně vyvinuté poprsí snižuje sebevědomí, měla byste s tím něco udělat. Na operační sál naštěstí nebudete muset – existuje totiž i jiný způsob, jak dosáhnout většího objemu hrudníku. Slyšela jste někdy o potravinových doplňcích s výtažky exotické rostliny Puerarie Mirifici?

Fytoestrogen - rostlinný hormon zvětší váš dekolt

Proč do sebe „cpát“ silikonové váčky, když to jde i jinak? O účincích nejrůznějších přírodních doplňků se tradují doslova legendy a pravdou je, že většina přípravků na přírodní bázi skutečně funguje velmi dobře. Stejně tak i ty, ve kterých jsou obsaženy extrakty z Pueraria Mirifica. Rostlina, která se vyskytuje pouze v oblasti jihovýchodní Asie (Vietnam, Barma a Laos), obsahuje množství přírodních estrogenů (fytoestrogeny), které fungují téměř identicky jako klasické ženské hormony estrogeny. Prsní tkáň díky ním kumuluje vodu a tuk a výsledkem je větší a zároveň pevnější poprsí. A aby toho nebylo málo, tablety na zvětšení prsou navíc blahodárně působí na pleť. Propůjčují ji zdravější a mladistvý vzhled. Zvětšení prsou bez operace dává možnost všem ženám, které by nikdy nepodstoupily chirurgický zákrok. A ty, které se na operační sál chystají, by měly zvážit, jestli je zásah do těla opravdu bezpodmínečně nutný.

AINTEROL - americká kvalita, které důvěřují ženy na celém světě

Vraťme se však k přípravkům s obsahem Puerarie Mirifici. Nechcete-li šlápnout vedle, dejte na naše doporučení a zvolte americké produkty značky AINTEROL. Právě ty se těší popularitě na celém světě a většina žen dosáhla nejlepších výsledků právě s nimi. Ideální je kombinace tablet PURE-D 500 a prsních sprejů a krémů – tablety působí zevnitř a ostatní přípravky, které se aplikují přímo na prsa, celý proces urychlují. K dostání jsou i u nás a to u autorizovaného prodejce na ainterolstore.cz.

Publikováno: 04. 02. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: ainterol | přírodní zvětšení prsou | tabletky na zvětšení prsou