Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Kreditkový nůž neboli nůž v kartě – recenze šikovného pomocníka, který se vejde do peněženky

Libujete si ve stylových věcech s praktickým využitím? V tom případě zbystřete nad horkou novinkou, která v posledních měsících dostala do popředí zájmu všech milovníků gadgetů. Nůž v kartě je pomocník o velikosti platební karty, kterého jednoduše zastrčíte do peněženky mezi ostatní kreditky. Nemusíte ho nosit po kapsách a přesto ho budete mít neustále u sebe. Je ale jeho kvalita srovnatelná s klasickými noži?

Nůž v kartě má ve složeném stavu velikost 85,6 x 54 x 2,2 mm. Odpovídá tedy velikosti běžné platební karty a bez problémů se vejde do peněženky nebo pouzdra na karty. Nerezová čepel dlouhá 65 mm z karty nijak nevyčnívá a nemůže se stát, že se o ni při vytahování zraníte. Složení nože je snadné a rychlé. Stačí odjistit pojistku, ohnout plastové části dle linií, zacvaknou a je to. Celý proces vám zabere zhruba než 5 vteřin. Co se týče „rukojeti“, je z kvalitního polypropylenu a přestože o ergonomii nemůže být řeč, drží se poměrně dobře.

Vraťme se však ještě na chvíli k nerezové čepeli. Je dost ostrá na to, aby zvládla víc než jen otvírání obálek? V tomto ohledu nás nůž v kartě příjemně překvapil – čepel je velmi ostrá a bez větší námahy s ní přeřežete provaz, nakrájíte ovoce a když na to přijde, rozpůlíte i tenisový míček. Ostří se samozřejmě časem otupí, nicméně ho můžete znovu nabrousit.

Suma sumárum, nůž v kreditce dosahuje kvalit klasických nožů a rozhodně nejde jen o „stylovku“ bez praktického využití. Hmotnost gadgetu je 13 gramů a jeho přítomnost v peněžence nezaznamenáte.

Kde ho seženete nejlevněji?

Kreditkový nůž seženete za 195 Kč v e-shopu Dopenezenky.cz. Je k mání v celočerném a růžovém provedení. Prodejce má zboží skladem a expeduje okamžitě po objednání. Pokud vás zajímá něco, na co jsme v testu zapomněli, nebojte se zeptat ochotné zákaznické podpory.