Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Proč odebírat plyn od RWE?

Zima jako když praští, co říkáte? Na druhou stranu máme pádný důvod zůstat odpoledne doma a jen tak zahálet. Termostat pootočíme na ideální pokojovou teplotu, svlékneme svetry…tedy pokud ovšem nepatříte mezi nešťastlivce, kteří řeší každý m3 plynu navíc. V případě, že už teď střádáte na další doplatek za energie, je na čase popřemýšlet o možné úspoře. Té dosáhnete nejen snížením spotřeby, ale především změnou dodavatele. Těch působí na našem malém trhu víc než dost, ovšem vybrat tu správnou není tak úplně jednoduché. My jsme se zaměřili na tu nejznámější – RWE.

RWE je akciová společnost, která sídlí v německém Essenu a patří mezi největší energetické společnosti v Evropě. Její dceřiné společnosti dodávají elektřinu 16 milionům zákazníků po celém světě. Zemní plyn pak zhruba polovině. I přesto, že cena plynu RWE není nejlevnější, si gigant nachází stále více spokojených zákazníků. Jak je to možné? Copak dnes nejdou všichni po cenách?

RWE velmi dobře ví, že v energetickém odvětví je nízká cena velmi důležitá a proto se ji snaží regulovat tak, aby nijak významně nezatížila domácí či firemní rozpočty svých zákazníků. Větší důraz však klade na něco mnohem podstatnějšího – kvalitní dodávku plynu a komplexní služby spojené s perfektní péčí o klienty. Pro ty je mimo jiné k dispozici zákaznická linka, která je v pohotovosti 24 hodin denně. Dobrá, ale jak to tedy udělat, abyste jste mohli RWE plyn odebírat i vy?

Přechod k RWE je stejně jednoduchý, jako u jiných dodavatelů a pomůže vám ho krok po kroku uskutečnit operátorka. Ještě předtím si však nastudujte aktuální ceníky. Celkovou úsporu vám pomůže vypočítat kalkulátor ceny plynu, který najdete na webových stránkách RWE Brno. Podstatnou roli hraje výběr správného tarifu – ten má lví podíl na výsledné ceně.