Ticbet.com: Vyčerpávající informace ze světa sportu. Skvělý zdroj nejen pro sázkaře!

Ticbet.com: Vyčerpávající informace ze světa sportu. Skvělý zdroj nejen pro sázkaře!

Zajímáte se o zákulisí sportovních zápasů? Milujete sledování sportu? Sázíte? V tom případě jsou následující řádky určeny právě pro vás. Líbily by se vám detailní informace ohledně formy sportovců, náhlých změnách v sestavách, výměnách, zraněních, absencích… a zkrátka o všem, co může významně ovlivnit průběh či samotný výsledek utkání? Tým nadšenců tyto informace pravidelně publikuje na tématickém portálu Ticbet.com. Prozradíme vám, proč byste měli projekt bedlivě sledovat!

Co najdete na Ticbet.com?

Projekt Ticbet.com si bere na paškál sport, především pak evropský fotbal. Autorům článků však není cizí ani americký fotbal, hokej a tenis. Články jsou plné tipů, které jsou neocenitelným ukazatelem pro sázkaře. Jsou k dispozici předplatitelům i zdarma. Předplatitelé získají měsíčně přístup k několika desítkám článků (minimálně 40), ostatní pak minimálně dva články týdně. Dvanáct hodin po zahájení zápasu se stávají veřejně dostupné všechny články – to je vaše šance, jak zdarma posoudit, zda předplatní stojí po obsahové stránce za to. Redaktoři shání aktuální informace, které jsou relevantní k danému utkání. Pro vás to znamená jediné – ušetříte spoustu času, který byste strávili zkoumáním množství různých zdrojů – klubových stránek, zpravodajských webů, sociálních sítí a podobně. Odvádí práci, která je pro sázkaře každodenní rutinou. V rámci analýz zápasů poskytují tipy, kterými se můžete řídit. Samozřejmě slouží jen pro inspiraci a nejde o zaručené „tutovky“, jak je prezentováno na mnoha konkurenčních webech.

Kolik stojí předplatné a jak je to s kurzy?

Předplatné článků stojí 100 Kč za měsíc, zvýhodněné roční předplatné pak 1000 Kč. U článků najdete kurzy uvedené bookmakery. Pro zachování neutrality se nedozvíte, která sázkovka kurzy vypsala. Jde o vypsané a nikoliv aktuální kurzy – funkce automatického sledování je poměrně nákladná a najdete ji na jiných webech. Co dodat závěrem? Portál Ticbet.com je zajímavý projekt, který se rozhodně vyplatí sledovat. Přečtěte si publikované analýzy a udělejte si vlastní názor.

Publikováno: 16. 11. 2015

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: sportovní tipy | tipy na sázení