Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Hlavu si nejlépe vyčistíte na horách, třeba v srdci Jeseníků

Díky levným letenkám a ubytování, a navíc možnosti vše rezervovat online, vyráží čím díl více lidí na dovolenou do zahraničí. Poznávání cizích zemí a kultur je bezesporu skvělou zkušeností, ale neměli bychom zapomínat na úchvatnou přírodu a zajímavá místa, která najdeme v naší malebné zemi. Jedno z takových míst jsou Jeseníky – dominantní pohoří Slezska, jehož nejvyšší horou je Hrubý Jeseník. Jeseníky s podhůřím představují horský ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Díky tomu je považujeme za ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli.

Místo jako stvořené pro horské túry a sportování

Jeseníky jsou místem, které si zamilujete.  Pokud jste srdcem dobrodruzi, učarují vám jak v létě, tak zimě. Pakliže vám připadá, že svět kolem vás je uspěchaný a hektický, během dovolené v Jeseníkách se přesvědčíte, že existují místa, kde je vše stále v pořádku, a do vaší mysli se vrátí klid. Místní horalové navíc jsou nejen houževnatí, ale především velice milí lidé – rádi vás nasměrují na nejlepší ze zdejších krás. Úžasnou dovolenou zde zažijí milovníci sjezdovek, stejně jako nadšenci do horské turistiky. Možností volnočasového vyžití je víc než dost, a to po celý rok.

Hotel, penzion nebo horská chalupa

Milovníkům aktivní dovolené doporučujeme ubytování v Jeseníkách vyřešit pobytem v horské chalupě. Nejenže při správném výběru zažijete komfort a luxus, ale atmosféra horské chalupy dodá času stráveném v horském prostředí to pravé kouzlo.

Skvělou volbou a místem, na které se budete rádi vracet, je luxusní horská chalupa Filipovice. Pokud se ubytujete právě ve Filipovicích, zvolíte ideální bod pro začátky výletů. Poloha chalupy je ideální – stojí na prosluněném místě a je velmi dobře přístupná. Získá si vás impozantním výhledem na hřeben Jeseníků. Navíc se nachází jen pár minut jízdy autem od Červenohorského sedla.

Poloha objektu umožňuje snadný a rychlý přístup k četným zimním lyžařským areálům i nepřebernému množství letních turistických cílů, jako jsou Šerák, Praděd nebo Ovčárna.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *