Proč si pořídit zahradní domek? Nabízí hned několik využití

Proč si pořídit zahradní domek? Nabízí hned několik využití

Potřebujete více úložného prostoru, kde uschováte veškeré pracovní a zahradní náčiní? Zahradní domky nabízí hned několik způsobů využití. Nemusí sloužit pouze jako obyčejná úschovna nebo kůlna, záleží jen na vás, čemu dáte přednost. V našem článku vám poradíme několik způsobů, jak můžete zahradní domek využít.

Kdy se vyplatí zahradní domek pořídit?

K pořízení zahradního domku vás může přimět hned několik faktorů. Vlastníte rodinný dům s travnatým pozemkem, ale bez garáže? V tom případě domek skvěle zastoupí roli úschovny pracovních nástrojů, nářadí a dalších zahradních potřeb. Potřebujete klidné místo na práci? Kvůli neustálému křiku dětí se nemůžete soustředit? Vytvořte ze zahradního domku malou kancelář, která vám poskytne dostatek ticha a klidu na plnění pracovních úkolů. Možností, jak můžete zahradní domek využít je celá řada. Záleží jen na vaší představivosti a kreativitě. V každém případě dbejte na řádné ukotvení - použít můžete například zemní vruty.

Tělocvična

Zahradní domek nemusí sloužit pouze k relaxaci a odpočinku, ale skvěle ho využijete i k nabírání svalové hmoty. Činky, boxovací pytel, hrazda a další cvičební nástroje – to vše se může stát součástí soukromé tělocvičny.

Zahradní domek pro děti

Zahradní domek menších rozměrů se skvěle hodí k dětským radovánkám. Většina dětí miluje stavět pevnosti, bunkry, základny a úkryty. Ovšem takový bunkr jim můžete postavit i vy. A to vcelku snadno a za rozumnou cenu. S podrobným návodem zvládnete zahradní domek hravě poskládat.

Kolik stojí zahradní domek?

Základním faktorem, který určuje cenu domku je samozřejmě velikost. Takový menší dětský domek o rozloze 1,4 m × 1,8 m bez problémů pořídíte do 9 tisíc korun. Za regulérní zahradní domek pak samozřejmě dáte více, řádově desítky tisíc korun.

Publikováno: 15. 01. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam