Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Na co nezapomenout a co rozhodně udělat při stěhování?

Stěhování může být stresující, ale taky nemusí, když se na událost náležitě připravíte. Ať už se stěhujete přes celé město, nebo třeba až do jiné země, neměli byste opomenout množství detailů. V tomto článku jsme pro vás dali dohromady seznam několika velmi důležitých věcí, na které je třeba při plánování stěhování pamatovat. Pak proces proběhne více méně hladce.

Informujte o tom poštu

Ujistěte se, že jste informovali poštu o tom, že se stěhujete, aby mohla přeposlat vaši poštu. Tím zajistíte, že vám neuniknou žádné důležité dopisy nebo balíčky. Služba se jmenuje Dosílka.

Nahlaste všude svou novou adresu

Ujistěte se, že jste aktualizovali svou adresu se všemi důležitými kontakty. To se týká bank, veřejných služeb a všech dalších služeb, které aktivně využíváte.

Vytvořte si kontrolní seznam

Dejte si tu práci a vypracujte si detailní kontrolní seznam, který vám pomůže udržet přehled a ujistit se, že jste nezapomněli na žádné důležité úkoly.

Postarejte se o své domácí mazlíčky

Před stěhováním se ujistěte, že jste se postarali o své domácí mazlíčky. Co tím máme na mysli? Například jejich přepravu na nové místo nebo nalezení někoho, kdo vám je během stěhování pohlídá.

Řádně si zabalte

Ujistěte se, že jste řádně zabalili a označili všechny krabice. To vám usnadní vybalování a pomůže rychleji najít věci, které můžete potřebovat bezprostředně po přestěhování.

Zajistěte si úložný prostor

Pokud na nové adrese prozatím nemáte místo pro všechny své věci, zvažte pronájem prostorů pro skladování. Uděláte-li to v předstihu, vyhnete se zbytečnému stresu a otázce – kam s tím?

Najměte si profesionální stěhováky

Profesionální stěhovací služba udělá z hororu procházku růžovým sadem. Profíci vám pomohou rychle a efektivně zabalit, přestěhovat a vybalit vaše věci. Ale pokud se na to cítíte, proč ne – půjčovna dodávek vám poskytne vhodný vůz a společně partou přátel věci přemístíte vlastními silami.

Sjednejte si pojištění

Nezapomeňte si své věci během stěhování pojistit. To vás ochrání v případě, kdyby se něco ztratilo nebo poškodilo. Využijete-li služeb stěhovací firmy, pravděpodobně již pojištění nebudete muset řešit.

Zbavte se nepotřebných věcí

Opravdu to udělejte – před stěhováním se zbavte nepotřebných věcí. Usnadníte si tak balení i vybalování, ušetříte peníze a na nové adrese budete mít útulněji.

Udělejte fotodokumentaci

Než začnete balit, vyfoťte si své věci. Až vybalíte, budete si moct zkontrolovat, jestli něco nechybí.

Co dodat závěrem? Stěhování může být stresující proces, ale špetka plánování a organizace jej učiní mnohem stravitelnějším.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *