Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Jak na dotace z EU, odpočet na výzkum a vývoj či na veřejné zakázky?

Zabýváte se výzkumem nebo vývojem? Pak vám jistě neuniklo, že se nabízí možnost snížení daňového základu. Z milionu korun získáte 190 tisíc Kč. V případě projektu zase není od věci podpora Evropských fondů – nevratná dotace rozhodně není k zahození. Ale jak finanční prostředky získat? Ve škole vás to nenaučili a úředníci často nejsou schopni poskytnout potřebné informace. Nabízí se však jiné řešení. Stačí spolupracovat se specialisty na dotační poradenství.

Získat dotace na podnikání není nemožné, nicméně připravte se na byrokratické kolečko, která vás připraví o spoustu času a energie. A kdo ví, zda nakonec zdárně dorazíte do cíle. Stačí jediná chyba ve formuláři a octnete se zpět na startovní čáře. Pro člověka „mimo obor“, tedy pro někoho bez ekonomického vzdělání, jsou dotace EU zdánlivě nedosažitelné.

Kdo vám s vyřízením dotací pomůže?

Odborníci na dotační poradenství nabízí komplexní služby pro každého, kdo nemá s vyřizováním zkušenosti, ale ani čas a chuť cokoliv řešit. Více než desetiletou praxí v oboru a přes 300 úspěšně realizovanými projekty v hodnotě více než 1,2 mld. Kč se chlubí tým GEU Consulting. Poskytují profesionální poradenství na míru včetně realizace výběrového řízení.

Cílem GEU Consulting je efektivní spolupráce s klienty, kteří mají zájem o financování projektu. Komplexní servis zahrnuje zmapování a zajištění záměrů investičního i neinvestičního charakteru, koordinace a řízení projektu, ale také krizové řízení. V rámci služeb mimo jiné nabízí i spolufinancování bankovním úvěrem se spolupracující bankou.

Kvalifikovaní pracovníci z GEU Consulting se pravidelně účastní tematických školení a bedlivě sledují veškeré legislativní změny. Díky tomu jsou schopni pružně reagovat na aktuální dění.

Ať už vás zajímá odpočet na výzkum a vývoj, další informace na téma dotací, nebo výběrové řízení veřejné zakázky, pokračujte na geu.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *