Prodáváte nemovitost? Pomůže vám realitní portál Cincink

Prodáváte nemovitost? Pomůže vám realitní portál Cincink

Máme skvělou zprávu pro všechny, kdo se chystáte prodávat nemovitost. Nedávno byl představen zbrusu nový realitní portál, který prodej bytu či domu značně usnadňuje. Jmenuje se Cincink a je špičkou mezi všemi ostatními realitními portály. Jako jediný z nich totiž nabízí komplexní služby v oblasti prodeje i kupování nemovitostí. Už se nemusíte děsit dlouhého, složitého procesu, kterým prodej realit je. S realitním portálem Cincink jde všechno jako po másle.

První portál, který nabízí vše

Realitních portálů je na českém internetu poměrně dost. Proč tedy vznikl další? Důvod je prostý. Žádný ze stávajících portálů nenabízel služby ve vší komplexnosti, zabýval se vždy jen určitou oblastí, nejčastěji inzercí. Teprve Cincink řeší všechno, co se prodeje či koupě nemovitosti týká. Pomůže jak s tvorbou a umístěním inzerátu, tak třeba s odhadem ceny, výpočtem hypotéky nebo se stěhováním. Díky portálu Cincink nebudete muset vyhledávat více stránek a společností. Co budete potřebovat, najdete na jediném místě. Takový je férový realitní portál Cincink, který vznikl spoluprací Komerční banky a firmy IdeaSense. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a objevte svět snadného a rychlého prodeje realit.

Prodávám nemovitost. Jak mi portál pomůže?

Prodej nemovitosti je běh na dlouhou trať. Na úvod je třeba byt nebo dům správně nacenit. Částka by neměla být příliš vysoká, aby neodrazovala zájemce, na druhou stranu by neměla být nastavena příliš nízko, abyste zbytečně neprodělávali. Kdo se ve světě realit nepohybuje, nedokáže cenu odhadnout adekvátně. Pozvěte si proto raději odborníka, který se na vaši nemovitost podívá znaleckým okem. Částka, za kterou se nemovitost prodává, musí odpovídat velikosti i technickému stavu, dále také lokalitou, občanskou vybaveností v okolí apod. Jakmile budete vědět cenu, dejte se do inzerce. Na realitním portálu Cincink můžete vystavit inzerát zdarma. Text inzerátu by měl být lákavý, popisovat nemovitost v nejlepším světle a dobře informovat zájemce. Samozřejmě by měl být napsaný bez pravopisných i stylistických chyb. Nevíte si rady? Objednejte si textaci od zkušeného realitního makléře, který ví, jak nemovitost prodat. Nutnou součástí každého inzerátu jsou fotografie. Nekvalitní snímky z mobilního telefonu nikoho neosloví. Nemáte-li možnost pořídit kvalitní fotografie, pozvěte si přes portál Cincink profesionálního fotografa, který vaši nemovitost nafotí z lichotivých úhlů. Hotový inzerát pak bude neodolatelný! Prodávajícím i kupujícím doporučujeme využít právní služby. Pronikněte s advokátem do světa smluv. Nepodepisujte nic, čemu nerozumíte. Poraďte se také s daňovým poradcem. Nebo si jste jistí a víte, kdo, jak a kdy platí daň z prodeje nemovitosti? Poradce za vás pohlídá všechny nutné formality a důležité termíny. S portálem Cincink prodáte nemovitost snadno a rychle.

Publikováno: 07. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam