Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Netopte pánu bohu do oken a pořiďte si plastová okna

Také si děláte starosti v souvislosti s blížící se zimou, respektive vysokými částkami, které budete muset investovat do vytápění? Možná jen přišla vhodná doba pro investici, která se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí a to nejen vzhledem k výrazné úspoře za teplo, ale také s ohledem na zvýšení estetické hodnoty vašeho domu. Onou investicí máme na mysli plastová okna, která již dávno nepatří mezi nadstandardní prvky, ale naopak si je již pořídila většina obyvatel rodinných domů. Pokud vám stále dělají společnost staré okenice, které toho pamatují více než vy, neváhejte a pošlete je k zaslouženému odpočinku.

Statistiky hovoří jasně, nejvíce tepla uniká přes zdivo a přes otvory, tedy přes dveře a okna. Výběru plastových oken však věnujte dostatečnou pozornost a nesnažte se za ně za každou cenu ušetřit. Naopak se zaměřte na poměr ceny a kvality a předejdete mnoha problémům, které by vás mohly v případě nekvalitních plastových oken v budoucnu potkat. Deformace, netěsnosti a výrazné zežloutnutí plastů nepatří mezi příjemné záležitosti, kterým se můžete vyhnout tak, že vsadíte na prověřenou značku. A my bychom o jedné věděli.

Společnost DAFE-PLAST vyrábí plastová okna dvacátým rokem a může se tak pochlubit letitými zkušenostmi a realizací oken pro tisíce domácností. K výrobě využívá vysoce kvalitní německé profily REHAU a kování ROTO, ale díky moderní technologii výroby je schopna nabídnout přijatelnou cenu. Typy profilů a další užitečné informace o plastových oknech, ale i dalším sortimentu (DAFE-PLAST vyrábí také zimní zahrady, solární a terasové systémy…) najdete na www.dafe.cz.