Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Nákup gastro zařízení v bazaru je výhodný nejen pro začínající podnikatele

Sníte o vlastní restauraci, kavárně nebo fastfoodu? Nenechte se odradit tvrzením, že jde o nerentabilní byznys s obrovskou konkurencí. Jistě, podobných zařízení je jako máku, ale těch kvalitních a stylově zařízených ubývá. Stravování venku navíc nepatří mezi trendy, které budou za pár let na ústupu a naopak se zdá, že v dnešní uspěchané době navštěvuje restaurace a fastfoody mnohem více lidí než dříve. V každém případě se ale připravte na vysoké počáteční investice, které nesouvisí jen se zařizováním prostorů jako takových, ale také s nákupem gastro vybavení.

Ani „obyčejný“ fastfood na předměstí se bez fritézy, grilu na gyros, mrazáku, objemné chladničky, dřezu a spousty dalších pomocníků, bez kterých by provoz nebyl možný. Pokud se v oboru neorientujete, zřejmě si nedokážete vstupní investici představit. Může se vyšplhat na několik set tisíc korun a v případě velkých restaurací nebo jídelen na ještě větší částky.

Začátky podnikání v gastro oboru nebývají jednoduché a musíte počítat s tím, že bude trvat, než si vás klienti oblíbí a doporučí svým známým. Naštěstí existuje způsob, jak náklady minimalizovat a to bez nutnosti kompromisů vůči kvalitě. Stačí navštívit Bazar gastro zařízení a poohlédnout se po straším vybavení v perfektním stavu. Úspora, které můžete nákupem v gastro bazaru dosáhnout, vás mile překvapí.

Na nabídku jednoho z největších gastro bazarů se můžete pro představu podívat třeba hned. Provozuje ho Gastrocentrum-Písek s.r.o. a nabízí ucelený sortiment zařízení, bez kterého se neobejde ani váš podnik.

Na www.gastrocentrum-pisek.cz najdete pece a trouby, digestoře, elektrické sporáky, nádobí, nářezové stroje, fritézy, hranolkovače, chladící stoly… máte pokračovat? Nejlépe uděláte, když se do online gastro bazaru kouknete sami. S výběrem vám rádi pomohou vyškolení pracovníci a v případě zájmu si můžete vybrané zařízení nechat namontovat přímo na provozovně. Gastrocentrum-Písek s.r.o. nabízí záruční i pozáruční servis a stane se vašim stabilním partnerem, který vám začátky podnikání v gastronomii usnadní.