Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

I váš koberec může opět vypadat jako nový. Prozradíme vám, jak na to!

Navzdory rostoucí popularitě plovoucích podlah a parket se koberce stále těší značné oblibě a patří k nejvyužívanějším podlahovým krytinám vůbec. A stejně tak i nejnáročnějším, co se týče údržby. „Plovoučku“ nebo parkety stačí vysát a přetřít a opět vypadají jako nové. U koberce pouhé vysávání nestačí a čas od času je nezbytné hloubkové čištění.

Vysávat nestačí

Ideální frekvence vysávání by měla být minimálně 2 – 3 x týdně. I přesto se však ve vláknech množí roztoči, alergeny, spóry, prachové částice, maz a další nečistoty, kterých se tak jednoduše zbavit nelze. A protože jen málokdo disponuje drahým zařízením na hloubkové čištění koberců, nezbývá, než se obrátit někoho, kdo se čištěním interiéru zabývá profesionálně. A nikoho povolanějšího, než Vyčistím CZ, opravdu neznáme.

Chcete mít doma skutečně čisto?

Vyčistím CZ nabízí komplexní služby pro domácnosti i kanceláře a disponuje moderní úklidovou technikou od prověřených výrobců jako VAX, CLENFIX, MONSTER nebo SOTECO a vysoce kvalitními přípravky a pomůckami značek VILEDA, UNGER, LEIFHEIT a BAYERSMAN. Firma je držitelem mnoha certifikátů a její zaměstnanci podstoupili odborná školení v oblastech metodiky úklidu a čištění. Chlubí se zvučnými referencemi a stejně tak se postarají i o vaše bydlení. Samozřejmostí je suché i mokré čistění, včetně odstranění chlupů, se kterými mají běžné vysavače potíže. Hloubkovým čištěním se navíc z koberců vytratí i nepříjemné zvířecí a tabákové pachy.

Služby, které Vyčistím CZ nabízí, se neomezují jen na čištění koberců Praha, ale zahrnují také parní čištění libovolných povrchů a to v interiéru i exteriéru. Firma provádí také výškové práce a zahradnické služby, o kterých se dozvíte bližší informace přímo na webu vyčistím.cz. Nemáte-li čas, chuť a ani speciální přístroje na velký úklid, hoďte ho za hlavu a sledujte, jak vám doma pořádek vykouzlí tým profesionálů…