I váš koberec může opět vypadat jako nový. Prozradíme vám, jak na to!

I váš koberec může opět vypadat jako nový. Prozradíme vám, jak na to!

Navzdory rostoucí popularitě plovoucích podlah a parket se koberce stále těší značné oblibě a patří k nejvyužívanějším podlahovým krytinám vůbec. A stejně tak i nejnáročnějším, co se týče údržby. „Plovoučku“ nebo parkety stačí vysát a přetřít a opět vypadají jako nové. U koberce pouhé vysávání nestačí a čas od času je nezbytné hloubkové čištění.

Vysávat nestačí

Ideální frekvence vysávání by měla být minimálně 2 – 3 x týdně. I přesto se však ve vláknech množí roztoči, alergeny, spóry, prachové částice, maz a další nečistoty, kterých se tak jednoduše zbavit nelze. A protože jen málokdo disponuje drahým zařízením na hloubkové čištění koberců, nezbývá, než se obrátit někoho, kdo se čištěním interiéru zabývá profesionálně. A nikoho povolanějšího, než Vyčistím CZ, opravdu neznáme.

Chcete mít doma skutečně čisto?

Vyčistím CZ nabízí komplexní služby pro domácnosti i kanceláře a disponuje moderní úklidovou technikou od prověřených výrobců jako VAX, CLENFIX, MONSTER nebo SOTECO a vysoce kvalitními přípravky a pomůckami značek VILEDA, UNGER, LEIFHEIT a BAYERSMAN. Firma je držitelem mnoha certifikátů a její zaměstnanci podstoupili odborná školení v oblastech metodiky úklidu a čištění. Chlubí se zvučnými referencemi a stejně tak se postarají i o vaše bydlení. Samozřejmostí je suché i mokré čistění, včetně odstranění chlupů, se kterými mají běžné vysavače potíže. Hloubkovým čištěním se navíc z koberců vytratí i nepříjemné zvířecí a tabákové pachy. Služby, které Vyčistím CZ nabízí, se neomezují jen na čištění koberců Praha, ale zahrnují také parní čištění libovolných povrchů a to v interiéru i exteriéru. Firma provádí také výškové práce a zahradnické služby, o kterých se dozvíte bližší informace přímo na webu vyčistím.cz. Nemáte-li čas, chuť a ani speciální přístroje na velký úklid, hoďte ho za hlavu a sledujte, jak vám doma pořádek vykouzlí tým profesionálů...